Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Grafikusok, rajzolók, animátor...

Grafikusok, rajzolók, animátorok, egyéb karakteres állatfigura alkotók! Nektek milyen érzés, mikor azt mondják a munkátokra, hogy teszem azt "Disney"? Dícséretnek érzitek, vagy inkább ne hallanátok, hogy más stílusát látják benne?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 04:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne hallanám...
2009. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen stílusban mondják. Ha olyan egyhangúan, akkor nem örülök. Ha viszont érzem, h. dícséretként mondják, akkor örülök. :))
2009. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a szándéktól függ. Ha érzem, hogy arra céloz az illető, hogy olyan, mint egy koppintás, akkor eléggé rosszul esne. De Disney egy nagy ember volt, ha arra gondolnának, hogy a munkám minőségében és kidolgozottságában megközelíti az övét, akkor az egy nagyon kedves bók.:)
2009. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
én örülnék. nagyon tetszenek a disney filmek figurái. örülnék, ha olyat tudnék rajzolni.
2009. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az talán még annyira nem is zavar, ha más stílusát látják benne, de nekem konkrétan azt szokták mondani (a hozzá nem értők), hogy MÁSOLTAM, holott, ez nem igaz.
2009. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!