Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem múlik az érzés?

Miért nem múlik az érzés?

Figyelt kérdés
Értékes embernek tartom magam, és valahogy mégis feleslegesnek érzem magam ebben a világban. 17 éves fiú vagyok, sok hobbim van, gitározok, zsonglőrködök, főzök, olvasok, teniszezem, focizom alkalomadtán. Régebben olyan súlyos volt, hogy az öngyilkosságon gondolkoztam, de aztán apám példájára elkezdtem mindenkivel beszélgetni, ha bármi indokom van rá, az utcán is szóba elegyedek, pedig rettegek tőle, hogy nem akarnak beszélni velem. Szóval ezt a félelmet már leküzdöttem. Barátnőm van néha, barátaimmal is kijárok bulizni. Amikor épp másokkal vagyok, olyankor mindig provokálom a beszélgetést, és mivel jófej vagyok, szeretnek is beszélni velem. De ha több, mint fél óráig egyedül vagyok, újra értéktelennek érzem magam, lelassulok és rágódni kezdek, hogy mennyit érek én. Mostanság, hogy ezt elkerüljem, folyamatosan aktivizálódok, de attól félek, hogy egy nap kiégek, és rájövök, hogy nem nekem való ez a túlhajszoltság, lassan naponta járok el otthonról, csak hogy megússzam ezt az érzést
2011. júl. 23. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes mert inkább az ellenkezője szokott lenni hogy az ember befordul nem keresi mások társaságát.

De nállad lehet pont az lenne a megoldás hogy kicsit egyedül legyél és elgondolkozz rajta hogy miért vannak ezek az érzések

2011. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hehe.hasonló cipőben járunk. sajna még én sem találtam meg a módját hogy hogyan alakítsam át jó irányban a személyiségemet:S
2011. júl. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első: egy éve én is így barátkoztam, de az lett a vége, hogy rászoktam a wowra, abbahagytam az eddigi hobbijaim, és elvesztettem a barátaim nagy részét.
2011. júl. 23. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!