Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Két énem van. Hogy tudjam meg...

Két énem van. Hogy tudjam meg hogy melyik az igazi?

Figyelt kérdés
Az egyik énem beszédes, kedves kicsit dilis és idióta.A másik pedig nem túl beszédes kicsit egykedvű, komoly, kedves és egy kicsit titokzatos. Hogy tudjam meg melyik az igazi énem? Mert nem szeretem azt hogy mindkettő én vagyok. Szeretném megkapni a választ hogy melyik énemet mutassam meg majd később az új embereknek.(nem érdekel mit gondolnak rólam az emberek) Szóval hogy tudjam meg melyik énem a "dominánsabb"?

2012. aug. 4. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A komoly és kedves az IGAZI!

Az nem baj, ha beszédes vagy - az még nem ütközik a csendesebb mivoltoddal. Beszélgetni jó. De akkor jó a beszédesség, ha meghallgatod figyelemmel a többieket is.

A "dilis és idióta" szerep általában valamit takar, valamitől fél, valamit elken, hogy ne legyen mélysége. Az nem lehet senkinek az igazi lényege.

"fecseg a felszín hallgat a mély" - József Attila ezt a Dunáról írta, de így van ez mindennel. :))

2012. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek sincs egyetlen énje. Az őszinte emberek mindig azt mutatják meg másoknak, amelyik éppen aktuális, így neked is ezt javaslom. Az őszinteségbe az még belefér, hogy az adott helyzetben mindig próbálunk vállalhatóan viselkedni. Egy komoly üzleti tárgyaláson én sem a metálos arcomat mutatom. :)
2012. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak.Azt tudom én hogy a környezet is megköveteli.Engem csak az zavar ,hogy nem tudom melyik énemmel "közeledjek" egy velem egykorú emberhez.Mondjuk leendő haverhoz vagy ilyenek.Nem tudom melyik oldalammal mutatkozzak be.Ez itt a fő probléma.
2012. aug. 5. 01:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy igazi barát számára mindig vállalható vagy, neki nem kell megfeleled, és ennek a kérdésnek egyáltalán nem lenne szabad felmerülnie vele kapcsolatban. Vannak olyan helyzetek, amikor úgyis megnyilvánul az igazi éned, nem játszhatsz mindig egy olyan szerepet, aki nem Te vagy, vagy nem teljesen. Tehát erre is azt mondom, hogy legyél full őszinte.
2012. aug. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát mivel 2 van,mindkettő igazi,kivéve ha az egyiket csak beképzeled...
2012. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
2012. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Épp ez az.Hogy jöhetnék rá .hogy melyiket képzelem be?
2012. aug. 5. 23:04
 8/12 anonim válasza:
Az egyik éned nem kannibál véletlenül? Mert akkor Zetsu vagy xĐ
2012. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak.te meg h*lye!
2012. aug. 8. 00:35
 10/12 anonim válasza:
kérdező te amúgy miért nem mész el egy pszihológushoz? Mert a skizofrénség elég nyomós indok
2012. aug. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!