Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék megváltozni?...

Hogyan tudnék megváltozni? Nehezen nyilok meg ha új társaságba kerülök. Idő kell, hogy az igazi énemet tudjam adni. Ilyen helyzetbe nagyon visszafogott és zavarban vagyok. Tanácsot szeretnék kérni. Ha már beilleszkedtem laza, jó fej nőnek tartanak.

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
tudod miért lettél ilyen?..azért, mert felvetted más emberek kritikáját magadra és nem mersz önmagad lenni, addig ameddig nem érzed az elfogadást mások felöl..mihelyst feloldódsz az ismert közegben , attól fogva képessé válsz könnyedén adni magad..egyébként első perctől kezdve merj ilyen lenni, hiszen ez az igazi te..sok sikert:)
2009. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ne akarj megváltozni.Aki nem fogad el olyannak amilyen vagy, az nem érdemli meg, hogy ismerjen.Mindenki olyan amilyen.Én is ilyen vagyok.
2009. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pontosan ugyanez volt a problémám!!!!!!

De 1 idő után már nem figyeltem a rosszindulatú emberekre.Ha új társaságba kerülök veszek eg jó mély levegőt és arra gondolok hogy milyen vagyok a barátaimmal!Pár perc után már oldottabb vagyok,és ez fokozódik.Minél több új embert ismersz meg,annál könnyebb lesz!Sok sikert:)

2009. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
legyél önmagad és ne érdekeljen az h mit mondanak rá a többiek, te ilyen vagy, és aki szeret az szeret aki nem , az meg így járt :P
2010. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!