Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mit tehetek rosszul...

Kulamata kérdése:

Nem tudom mit tehetek rosszul de senki sem foglalkozik velem az új sulimba?

Figyelt kérdés
8.-ból le ballagtam általánosba sok barátom volt , igen elismert személyiség és egyéniség voltam. Sokan szerettek és mindenki ismert én voltam az aki az osztályomba mindig meghozta a kedvet (osztálybohóc) szóval jo volt minden. De mi után bekerültem most ide gimibe 35-en vagyunk egy osztályba. Amugy lány vagyok és rajtam kivül még van 17 lány. Öröülök h nyári szünet van de egyszerüen senki sem foglalkozott velem egész évebe se a lányok se a fiuk ebbe a suliba minden nekem az ellenkezője mint régen. És idegesit h év telt el egy barátom se lett. Pedig én próbáltam alkalmazkodi mindenkihez de ők nem szeretnek mindig egyedül vootam. mit tegyek az 2. más legyen?
2012. aug. 5. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudod ez egy olyan dolog hogy az ember a családtagjait nem választhatja meg, viszont a környezetét igen!

Szerintem ha egy ember belekerül egy közösségbe, nem a közösségnek kell sajnos alkalmazkodnia hozzád, hanem neked kell hozzájuk. Próbálj meg azonos érdeklődésűekkel barátkozni, mondjuk iratkozz be egy olyan szakkörre, külön foglalkozásra, ahová a lány társaid zömében járnak. Ha észreveszik, hogy érdeklődsz az őáltaluk csináltak iránt, biztos bevesznek maguk közé. Biztos van a sulitokban ilyesmi, legalább sport tuti van. A lényeg, hogy ne kapaszkodj abba, hogy mi voltál, hanem abba hogy mi lehetsz még. A régi sulinak vége.

Egyébként én is abba a cipőbe jártam anno mint te. Aztán elkezdtem teperni, mindenfélét kipróbáltam márcsak magam miatt is. Énekkarok, rajzszakkörök, röplabda, és lassan kíváncsiak voltak, honnét ez a sokoldalú érdeklődés. Esetleg még azt javaslom vegyél részt valami olyan munkában, ahol a suli előtt kell szerepelned. Ha kitűnik hogy különleges vagy valamiben, akkor ez hatni fog:) légy bátor!

2012. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!