Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már olyan párod, aki...

Volt már olyan párod, aki teljesen lenullázott anyagilag? Mennyit, és mit vesztettél el miatta?

Figyelt kérdés
Mikor, miből jöttél rá hogy ez a célja? Volt gyanús jel, amit a lila köd miatt akkor nem vettél komolyan?
2009. júl. 19. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem is lesz, mert az első aranygyűrűnél elküldeném a p*csába.
2009. júl. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen exem, sajnos.

Anyagilag a padlo alatt voltam, aztan meg o hagyott el! Szerencsere adott vissza a penzbol, igaz nem a teljes osszeget, es azt is kicsidenkent.

Nagyon bele voltam zugva ezert is nem vettem eszre idoben, jol tudott manipulalni.

Azota helyre jottem anyagilag is es erzelmileg is. Mar nem csak a szivemre hallgatok, hanem nyitott szemmel jarok :))

32/N

2009. júl. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos volt.Betegséget hazudott,ahogy tudtam segítettem.Adosságba keveredtem,az utolsó pénzem neki adtam.Az élettársa hívott fel,akit szintén csak kihasznált.Mi családot terveztünk,de neki mindegy volt kinek csinál gyereket.Kiderült egészséges,ennek viszont örülök.De fáj sosem szeretett,de túl leszek rajta.
2009. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én exem nem direkt csinalta,egyszerüwn ilyen,sok a gondja,van exétől gyerek,keveset keres,én fizettem a nyaralást a gyerekével meg vele.Több százezrem bánja én voltam a hülye csak segiteni akartam.A tanulásra gyüjtött pénzem elment.A szüleim megpróbáltak segíteni,nem tudtak,tiszta hülye voltam .Nem tud félretenni,szórni tudta a pénzét,meg gyerektartás a gyereknek játékok.Ezeket nem sajnálom,de kereshetett volna jobb melót.
2019. máj. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!