Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor jössz rá hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor jössz rá hogy mit vesztettél ha már elveszítetted? Igaz ez? Volt már akivel megtörtént? Sztori.

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 10:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
igen, általában akkor kezdesz el jobban gondolkodni és rájönni a dolgokra, mikor már elvesztetted azt, akit a legjobban szerettél..
2011. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Sajnos, volt. :(

1,5 éve szakítottunk, és most ahogy megtaláltam és elolvastam a búcsúlevelét (én f.asz szakítottam), úgy sírtam mint egy 2 éves kislány :(

17/F

2011. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez is igaz : Akkor tudod milyen messzire mentél el, amikor már túl messzire mentél el :)
2011. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
igen...nekem is volt ilyen:(
2011. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igazából nem voltunk kapcsolatban,én kicsit kihasználtam,pedig ő olyan kedves volt velem,és oda adó,törődött velem,megtett mindent hogy megfeleljen nekem.Ő mondta nem akar már látni de most annyira hülye vagyok.21/F
2011. aug. 23. 11:02
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintetek az exem is rájöhet,h milyen hülye volt? hogy sokat vesztett?

Én szakítottam vele, mert képtelen volt teljesen elköteleződni mellettem... Pedig tudom,h kötődik még, keres, beszélgetni akar, és szexuálisan vonzom, az biztos...

De nyílván nem szerelmes,ha hagyott elmenni...

De még rájöhet,h hülye volt?

2011. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mindenre van példa és ellenpélda, ez nem itt fog kiderülni. Nem minden ember egyforma kedves utolsó.
2011. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyszer nem fordítottam komolyabbra egy szexkapcsolatot. Azóta sem találtam olyat, aki úgy szopott volna.
2011. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Mindjárt vidámabb lettem:)

EL vagyok kenődve,h elvesztettem a pasim, de tuti, h évek múlva is úgy gondol majd rám,h senkinek nem volt olyan popója, és senki nem élvezte úgy a pospiszexet, mint én:)Na ,meg ő velem:D

2011. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
úúú, egy jó popót elveszteni valóba nagy kár! :)
2011. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!