Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudok teljesen más...

Hogy tudok teljesen más külsőt és belsőt "varázsolni" magamnak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A külsővel kapcsolatos dolgok bizonyos része szakembert érint ( pl.hajstílus, sminkelés, stb. ) , viszont az öltözködés szempontjából például saját magadnak kell megtalálnod azt a stílust, amelyet akarod, hogy képviseljen téged; a belsővel kapcsolatban viszont neked kell megfogalmaznod, hogy min akarsz változtatni elsősorban és azután kezdhetsz el azon gondolkodni, hogy miként akarod elérni ezt a változást.
2012. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hatóságoktól nem bújhatsz el!!!!
2012. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először a belsőt kell, de nem írom tovább, nem tudom, mennyire komoly a kérdésed és a szándékod.
2012. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A külsővel a belső is változik. Pl egy új hajszín. Minden hajszín egy életérzés. Más barnának lenni, mint vörösnek, érzelmileg is.

A hajadat te is be tudod festeni. A hajvágással nem árt fodrászhoz menni. Bár én azt is magamnak intézem. (Kézügyesség függő)

Ha óriási változáson szeretnél átmenni, akkor le a hajjal, rövidre. Na az drasztikus külső és belső változásokhoz vezet. -Én már csak tudom.-

A más külső ruházatilag is teljesen egyszerű. Ha eddig kevésbé hordtál szoknyát, akkor uccu neki és szerezz be párat. Ha eddig nem hordtál blúzokat, akkor ismét annyit tanácsolok szerezz be néhány darabot.

Eddig színesen öltözködtél, akkor itt az ideje a feketének és fehérnek, ugyan ez fordítva.

Igazából az a lényeg, hogy tetsszen amit látsz.

Eddig nem hordtál nyakláncokat, akkor hajrá. Nincs karórád, akkor szerezz be egyet!

Lövess még 1 lyukat a füledbe.

Apró átállásokkal is óriásit lehet változni.


Belső.. Írj naplót és motiváld magad. Bármi történik keresd a pozitív oldalát. Ha megvan a gondolat, akkor mondd ki, közöld az emberekkel. Ez sok gondolkodást igényel. Ha eddig is optimista voltál, az is változás, ha még optimistább leszel.

Tanulj szavakat -szinonima- evvel bővül a szókincsed és az eddigieknél sokkal intenzívebben ki tudod fejezni a gondolataidat.

Mosolyogj, akkor is ha fáj.


Ez gondolom arra megy ki, hogy szeptemberben a suliban megmutasd mindenkinek, hogy milyen sokat változtál 2 hónap alatt. Hajrá.

2012. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos válaszát!
2012. aug. 8. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!