Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Titeket zavarnak az olyan...

Titeket zavarnak az olyan emberek akik nem mutatják ki az érzéseiket?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobban őket zavarja...
2012. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mivel én sem mutatom ki, így egyáltalán nem.
2012. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar, biztos van valami oka annak, hogy nem mutatják ki. Pl:. én gyerekként nagyon sokat csalódtam az emberekben, olyanokban is akiket a "barátaimnak" hittem. Így gondolhatod, hogy milyen visszahúzódó és zárkózott lettem. Ezt értsd úgy, hogy még a többiek a suliba körbe pacsiznak és puszilgatják egymást én bemegyek és csak úgy vagyok, természetesen ha odajönnek és kérdeznek akkor válaszolok de nem különösebb indítok én. Persze azóta vannak barátaim akik olyanok mint én.
2012. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen
2012. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
22.15 ha igen ,miért?
2012. aug. 7. 22:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak milyen igaza van :/
2012. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Engem nem, sőt, az zavar, ha kimutatják... Nekem ugyanis az esetek 85%-ában nincs mit kimutatni. Amikor pedig olyan emberekkel találkozom, beszélek, akik vidámak, boldogok, szomorúak, mérgesek, stb. és ezt igen egyértelműen kimutatják, akkor én azokkal nem tudok mit kezdeni. Többek között ezért is kerülöm az embereket. Ha bárkivel jóban akarok lenni, nekem is úgy kellene viselkednem mint ő, különben unalmasnak tartana(?), ez pedig nekem fárasztó. Voltak már nekem is barátaim, nem arról van szó, hogy szándékosan kerülném az embereket, de velük sem lehetett semmi másról beszélni, csak az érzelmekről. Egy olyan embernek, aki normális érzelmi világgal rendelkezik, ez biztos tök fontos meg érdekes, de engem egyszerűen nem érdekel. És nem azt mondom, hogy nekem 0 érzelmem van, inkább az, hogy nem annyira kiszámíthatatlanok, össze-visszák mint a legtöbb emberé. Általában stabilan ugyanazt érzem, és nagyon kicsi az esélye hogy ezt bármi, hirtelem esemény megváltoztassa. (Míg ugye csomó ember olyan, hogy az egyik percben boldog, a másikban meg mondjuk szakítanak vele, vagy kirúgják, és akkor hirtelen meg nagyon elkeseredett lesz...)


Tehát nem, valószínű nem zavarnának, ha ismernék ilyet. (Persze az ilyen emberek között is lehetnek különbségek... ha valaki múltbéli rossz tapasztalatok miatt nem akarja kimutatni mit érez... az ugyanolyan idegesítő lehet, mint egy normális ember aki nem fél semmit kimutatni.)

2012. aug. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az ilyen emberek legalább nem játsszák meg magukat . én se szeretek "jópofizni" , nekem sincs hozzá türelmem, főleg , ha tudom , hogy a hátam mögött miket mondanak rólam.
2012. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csodálom őket, és én is haladok az "érzelemmentesség" felé vezető úton.
2012. aug. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban elég zavaró tud lenni.
2012. okt. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!