Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utálják annyira azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják annyira azt a pasik ha egy csajszi ragaszkodós típus? És miért nem mutatják ki az érzéseiket?

Figyelt kérdés
Konkrét rólam lenne szó... Eddig még nem igazán tűrte el jól egyik pasim sem az élet során hogy az a kifejezetten bújós,ragaszkodó típus vagyok aki néha,illetve sokszor túlzásba viszi a szeretet. Nyíltan merem vállalni,és igazából nem szeretnék másmilyen lenni,nekem jó így mert én ilyen vagyok. Miért nem tudnak örülni annak hogy nem a "hideg" természetű vagyok?
2012. jan. 19. 15:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mert néha kell egy kis szabadság. Nem egy lény vagytok, csak egy pár.
2012. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

"Miért utálják annyira azt a pasik ha egy csajszi ragaszkodós típus?"

Nem utáljuk.


"És miért nem mutatják ki az érzéseiket?"

Mert visszaéltek vele.

2012. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én ezt értem. Tisztában vagyok ezzel. Meg van neki a maga "szabadsága". Csak mikor együtt vagyunk akkor az érzéseim belőlem kitörnek. Ő pedig teljes mértékben elrejti. Úgy érzem hogy a haverjai miatt keménynek és hidegnek akar látszani mert úgy gondolja ez a frankó. Pedig nem. Nem azt mondom legyen egy pasi nyálas hanem azt mondom hogy egy kicsit kimutathatná az érzelmeit. Nem csak akkor kell mielőtt két ember összejönne egymással.
2012. jan. 19. 15:30
 4/22 anonim ***** válasza:

A második válaszadónál van a pont.

A nők sokszor tudatalatt zsarolják a környezetüket érzelmileg. Ténylegesen ismerek olyan lányt akinek ez fel sem tűnik.

2012. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem mindegyik lány él vissza! És akikkel eddig pasikkal én találkoztam mindegyik kimondottan utálta ezt a stílusomat... És miért baj az ha egy lány kicsit pörgős? Amit úgy értek hogy nem az a nincs kedvem semmihez,hagyjon mindenki békén,nincs kedvem megmoccanni se,hanem az a fajta aki inkább mindig menne vmerre,aki mindig szívesen csinál programokat.
2012. jan. 19. 15:33
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom. De talán azért mert nem szeretnek eléggé, vagy nem akarnak annyira komolyan még semmit vagy ez nekik túl gyors. Lehet nem biztosak az érzéseikben.


Mondjuk én tegnap pont azt fogalmaztam meg magamnak, hogy épp erre vágyom, amit leírtál. Hogy egy lány szeressen, éreztesse velem, hogy fontos vagyok neki, szeretnék úgy hozzábújni. Fonjon körül a szeretetével. Tudom, nem túl férfias. Kicsit szeretetéhes vagyok aszem. Meg lehet túl romantikus fajta.


21f

2012. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én mindenesetre elhatároztam, h többet nem mondom egy lánynak h szeretem, amíg ő nem mondja. Eddig mindenki visszaélt vele, ha megtudta.
2012. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom mitől baj ha pörgős vagy. Sztem ez egy jó tulajdonság. Mondjuk én nem érek rá pörögni, de ha szabad vagyok én is szívesebben pörgök. Nem vagyok az a társasági lény, mert nem alakult ki olyan társaság, akivel ellehetnék. A kialakult társaságokba meg nem akarok belerondítani. De szeretek mindenfélét csinálni, ezek a programok is tök jók, hogy menjünk ide-oda meg próbáljunk ki dolgokat. Én pl tudom magamról hogy csomó mindent akarok még kipróbálni és csinálni.


Lehet az a baja a többi srácnak, hogy punnyadni szeretnek inkább, meg haverokkal lógni.


Meg itt van ez a szabadság dolog. Nekem fontos a szabadságom. Ha a barátnőm akadályozna pl a mindennapi életben az elég baj lenne. A sulim nagyon durva és sokat kell tanuljak. Ha őt ez zavarná, hogy nem tudok állandóan vele lenni meg úgy érezné hogy nem foglalkozom vele meg hanyagolom, az biztos nem jó. De sulin kívül is kell egy bizonyos mozgástér. De ha pl a barátnő be tud ebbe illeszkedni vagy elfogadja az is rendben van. Például ha szeretek valami sportot, akkor ne akadályozzon benne, hanem hagyja hogy csináljam vagy jöjjön ő is velem.


De amúgy nem baj a pörgés, egyáltalán. Legalábbis nekem. Csak elfogadással és megértéssel is kell társuljon :)


21f

2012. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát tulajdonképpen nekem most egy 1 éves és lassan két hónapos kapcsolatom van. Én nagyon romantikus fajta vagyok,meg mondjuk valószínű azért is viszem túlzásba a szeretet mert itthon nem kapom meg,pedig jó lenne,itthon csak veszekedés van nap mint nap. Az pedig ha egy férfi romantikus az bár más pasi szemében nyálas de a nők ezt nagyon díjazzák! :)
2012. jan. 19. 15:47
 10/22 anonim ***** válasza:
A nők díjazzák a romantikát? Ez nem a humor kategória, kedves kérdező :)
2012. jan. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!