Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől viselkedek ilyen furcsán?

Mitől viselkedek ilyen furcsán?

Figyelt kérdés
Van egy furcsa szokásom amikor még volt kutyám és bármikor hívtam magamhoz mindig el futottam a kutyám elől be a házba vagy ami a közelemben volt felugrottam rá akár egy fa vagy szék bármi és elkezdtem fújni mint egy macska és olyan hülyén éreztem mindig magam de nem tudtam megállni csak már a kutyám meg halt és már nem csinálom csak néha a macskámat hívom és szalad felém akkor de nagyon ritkán inkább kutyáknál fordul elő velem.Mitől van?
2009. júl. 20. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég nehéz megállapitani ennek a furcsa viselkedésnek az okát, de szerintem valamiféle fóbia, mert a macska nem csokott fujni, legfennebb nyávogni.és az ember sem szokott fujni, ha macskát lát, és a kutya sem szokott fára mászni csak a medve, de ha a medve megjelenik érdemes fára mászni, de annak az a hátránya, hogy a medve is tud fára mászni, de akkor ne hivjuk a macskát segitségül, mert a medve felpofozza és ez a macska egészségére ártalmas lehet és nem csak a a kutya hanem a macska is meghal stb. Tehát fóbia, fogalmazási fóbia.
2009. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát kösz-.-"
2009. júl. 20. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóval te vagy a macskanő.
2009. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szegény kutyád, nem értette miért szaladsz el előle, ha hívod. :(


Bár nem értem, hogy mi visz rá? Úgyértem mit érzel abban a pillanatban, mikor fölugrasz a fára? Félsz az állattól, vagy mi?

2009. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen hirtelen el kap a félelem és nem tudom mért:(
2009. júl. 23. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!