Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy 17 éves lánynak lehet egy...

Egy 17 éves lánynak lehet egy 27 éves barátnője? Vagy csak ismerős. Szeretném ha a barátnôm lenne mert nagyon jofej, de szerintem nem ugy tekint rám hanem mint egy jó ismerősre

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
nem vagytok egy korosztály, sok a korkülönbség. én 22 éves vagyok, és a kollégáim "csak" 35 körüliek, de még ez is sok - nekik már a család, gyerek a téma, míg nekem inkább a bulizás, pasizás, stb. 17 évesen inkább a saját korosztályoddal barátkozz, olyan 15-20 éves kortól-korig. :)
2012. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aha, köszi . de ő fiatalos, kinëztem kb. 20 azért is mert úgy viselkedik
2012. aug. 10. 12:31
 3/6 A kérdező kommentje:
megha nem találkozok vele, hiányzik. nagyon megkedveltem
2012. aug. 10. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez de hülyeség!xD Nyugodj meg, simán tekintenek barátnak!:)) Én 15 éves vagyok, és egy olyan munkahelyre járok ahol 25-60 évesekkel dolgozom. Teljesen elfogadnak! Mondják ,hogy bírnak, meg ,hogy várják ,hogy megint menjek!:) Pasikról beszélgetünk, ruhákról, meg minden! Sokkal jobban kedvelem őket mint a saját korosztályomat, mert velük tudok értelmes dolgokról beszélgetni. Ez rajtad ,és rajta is múlik. Ha olyan lány vagy, akihez felnőttként tud viszonyulni, akkor felnőttként fog.:)
2012. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a baratsag nem korfuggo...
2012. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Úgy, ahogy én 15 évesen 24 évesekkel haverkodok. :D
2012. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!