Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti nektek is szoktak idegesítő...

Ti nektek is szoktak idegesítő képzeléseitek lenni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 11. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyanokra gondolok, amik idegesítőek, zavaróak, de nem tudsz tőle szabadulni.
2012. aug. 12. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Például? Lehet, hogy szoktak, csak nem olyan amire te gondolsz.
2012. aug. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Például utálatos, undorító (fóbiás) vagy esetleg egy cikis vagy rossz eseményen rágódtok, ami már régen történt.
2012. aug. 15. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, szoktak. Van hogy eszembejut egy hülyeség, és azon rágódok, de van olyan is amikor azt gondolom végig, hogy mi lett volna ha valami nagyon rosszul sült volna el egy adott élethelyzetben. Írok 1-1 példát:

Hülyeség: Rengeteg filmben vannak olyan helyzetek, amikor valaki beszorul két egymás felé tartó fal közé, vagy hasonló lassú és kínos halál vár rá. Néha ezeket szoktam végiggondolni magamban, hogy vajon milyen lehet amikor a két fal szétnyomja a testem.

A másikra egy példa: megúsztál egy olyan helyzetet, amikor majdnem belédjött a szembejövő autó, és utólag átgondolod hogy mi lett volna ha te meghalsz, mit csinálna a családod, stb.


Utálom ezeket a gondolat meneteket, de általában ahogy elfoglalom magamat valami értelmes dologgal, el is felejtem őket.

2012. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na pont ilyenekre gondolok...Írjatok még minél többet

Am nekem is szoktak ilyenek lenni, csak nem autós, hanem inkább cikis eseményekről.

2012. aug. 21. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!