Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meleg tinik! Ti hogy viselitek...

Meleg tinik! Ti hogy viselitek a sorsotokat? [Az utálkozó kommentekkel kíméljetek]

Figyelt kérdés
Én egyszer lent-egyszer fent :( már nagyon szeretnék szerelmet, vagy legalábbis valakit akivel elmehetek a városba stb. :S 15/f
2012. aug. 12. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
15 vagy, akkor még nem biztos, hogy meleg vagy. A kamaszkorral lehet, hogy ezt is kinövöd.
2012. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
az egy új divat lett?:/
2012. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Sztem se biztos, hogy meleg vagy. Sajnos én se tudom, hogy vajon melyik nemhez vonzódom, tetszenek a lányok ugyan, a férfiak meg nem, de mostanában elég sokat fantáziálgatok arról, hogy férfival csinálok ezt-azt. De sztem ezt még mind2en kinőjjük. :)


17/F

2012. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Az még előfordulhat, hogy egy heteró a későbbiekben rájön arra, hogy meleg lesz. De mint a legtöbb embernél ez már kamaszkorban elválik és nem változik a dolog. Nincs olyan, hogy egy meleg évekig szereti a fiúkat, mindig rájuk gondol stb és egyszer bejelenti, hogy hoppá mégis a lányokat szeretem. Ez fordítva szokott lenni, hogy egy heteró döbben arra rá, hogy a férfiakat szereti, csak éppen eltemette magában a közeg és társadalmi nyomás hatására.


23 meleg F.

2012. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Előző kommentelőknek: melegnek lenni nem divat, vagy az vagy, vagy nem. Nem fogja kinőni, 15 évesen már csak el tudod dönteni, hogy egy izmos férfitestre áll fel a répa, vagy egy nagy mellű nőre. Ne irkáljunk már baromságokat.


És hogy a kérdező kérdésére is válaszoljak: nehezen. Nem könnyű, hiszen fiatalon amúgy is sok megkülönböztetés ér egy tinédzsert (főleg gimnáziumban), azt sokszor úgy kell "túlélni", ha az ember nem olvad be, vagy egy kicsit is más, mint az átlag. Én gimnáziumban nem vállaltam nyíltan, de nem is próbáltam heteroszexuálisnak mutatni magam, azaz soha nem mondtam, hogy "hú de jó csaj", vagy mikor kérdeztek valami ilyesmit, olyankor csöndben kitértem a válasz elől. Szóval azért mindenki tudta gyakorlatilag, hogy meleg vagyok, de igyekeztem nem feltűnősködni a saját érdekemben. Volt olyan, hogy akartak bántani emiatt, bár legtöbbször csak a szájuk nagy az ilyen homofób barmoknak. A gimi után meg sokkal könnyebb már a helyzet, talán magamat is sokkal jobban elfogadom, mint annak idején.


Amúgy én is nagyon vágytam szerelemre, meg meleg barátokra 15 évesen, de nekem valahogy soha nem jött össze. Mindig olyan fiúba szerettem bele, aki nem volt meleg, így csak hallgattam, és próbáltam túl lenni rajta. A családnak még a mai napig nem vallottam be, pedig szerintem nem is okozna nekik gondot, nagyon toleránsak, de valahogy nem visz rá a lélek. Szóval, összegezve, nehéz az élet, de lesz jobb is. :D


20 F

2012. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én is meleg vagyok, két jónapja még hozzátettem volna hogy "sajnos" de most már nem, szerencsére megtaláltam azt,akire már vagy öt éve vártam, teljesen véletlenül derült ki a dolog,ott aludtam nála,és azon kaptam magam hogy átölel, nem is gondoltam volna h esetleg nem hetero, aztán két hét múlva ő aludt itt nálam, és egyszer csak azon kapom magam h simogat,meg én is őt meg átöleltem, de még mindig nem sejtettem semmit, aztán póló le, és végül már a seggemet fogdosta meg a tökömet,és akkor kiderült minden én is lebuktam meg ő is, aztán kerekedett belőle egy nagyon szép kapcsolat, imádom őt, nincs olyan amit nem tennék meg érte.....
2012. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!