Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tiltanak ki erröl az...

Miért tiltanak ki erröl az oldalról? A kérdéseimmel van a baj? Vagy a válaszokkal/kommentekkel amiket irok?

Figyelt kérdés
Lehet nem mindenki szája ize szerintiek, meg sok ember nem birja a kritikát, de szólásszabadság van nem? És még egy mail-t se küldenek, hogy le vagy tiltva paraszt, csak észreveszed hogy nem tudsz válaszokat irni, meg kérdést se...
2009. okt. 18. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
a kitiltáshoz azért nem elég hülyének lenni, rosszat válaszolni, vagy zsidóznicigányozni, ahhoz már meg kell szegned jónéhány szabályt, feltűnően. akkor pedig jogos. :)
2009. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Igen, szólásszabadság, de azért vannak szabályok ezen az oldalon, amik érvényesek mindenkire!

Ne csodálkozz, ha nem tartod be, és ezzel nem bántani akarlak, csak nem értelek, ha látod a szabályokat és utána csodálkozol...

2009. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én ezért vigyázok hogy mit írok

egyébként nekem egyszer töröltek ki kérdést

de nem tiltottak ki


"Volt már olyan hogy Istentisztelet közben kieresztetted a bélgázodat?"

2009. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos ez a múlt öröksége, tudod egyáltalán nincs szólásszabadság, engem aszsem innen 3x is kitiltottak mert mertem megírni a véleményem, aztán eg ymásik fórum-szerű oldalról meg már nem is tudom hányszor, vissza s emegyek, mert tulképpen azonnal blokkolják az írásaimat ...

Sajnos tudod mi még nagyon gyreekcipőben járunk itt a szólásszabadság meg "nyitott agy" terén, úgyhogy ez van .....

2009. okt. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
A kettős mérce is elég erősen érvényesül, csakúgy mint a való világban...
2009. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
amit szabad jupiternek, nem szabad a kisökörnek:)
2009. okt. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük."


Feltehetőleg az oldal szerkesztői nem szeretnének a névtelen használók megtűrt és sértő hozzászólásai miatt meghurcoltattatni. Szerintem érthető. Senki nem szeret esetleg mások miatt szívni.

2009. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A

"Volt már olyan hogy Istentisztelet közben kieresztetted a bélgázodat?"

ban mi a sértő ?

humor témakör

2009. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
téged nem is tiltottak ki :D
2009. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!