Semmit sem érek?

Figyelt kérdés
Sok iskolában voltam. Info, közgáz. Most festőnek tanulok. Infoból semmit sem tudok. Max csak használni tudom a számítógépet. Közgáz nem is beszélek. Ügyetlen vagyok. Tök szerencsétlennek érzem magam. Kétkezű munkákban meg főleg. Nem tudom feltalálni magam. Max a szorgalom az egyetlen pozitív dolog. Más nem. De az is csak akkor, amikor határozottan tudom, hogy mit kell csinálni.

2012. aug. 12. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

,,Semmit sem érek?"


Ez azért erős túlzás. És az amit tanulsz középiskolában és nem vágod az nem jelenti azt, hogy semmit sem érsz. Majd OKJ-s képzésen vagy egyetemen/főiskolán választasz olyan szakmát ami tetszeni fog. Én informatikát tanulok, de én se vágom ezt a ciklusos, deklarálós baromságokat, de én biztos is már, hogy nem informatikai ágon fogok tovább tanulni illetve dolgozni. Mi ráadásul egyszerre elektrot is tanulunk az infóval, igaz az egy hangyányit könnyebb, de azt se vágom, így vszínű, hogy villanszerelő se lesz belőlem. Szóval ne keseredj el! Hidd el, én is és még sokan így vagyunk! :)

2012. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt jobb ha kivered fejedbol.

Van amit szeretsz csinalni, hobbi vagy amivel szivesen foglalkoznal?

2012. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!