Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túl kicsi vagyok és vékony,...

Túl kicsi vagyok és vékony, de nagyok a melleim. Nagyon zavar. Mit tegyek hogy elfogadjam magam?

Figyelt kérdés
Amint említettem, nagyon zavar hogy nagyok a melleim. Elég kicsi vagyok, 160 cm és 46 kg. Feszélyezve érzem magam a nagy melleim miatt. Mindig olyan ruhákat vagy melltartót keresek amiben nem tűnik ez fel. Tudom hogy sokan épp a nagyobbat szeretnék, de nekem ez zavaró. Mit tegyek hogy végre elfogadjam? 17/L

2012. aug. 14. 22:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Az zavar, hogy a fiúk nagyon megnéznek?

Egyébként mekkorák azok a mellek, lehet csak te gondolod nagynak.

2012. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
70C-s nem csak én gondolom nagynak
2012. aug. 14. 23:02
 3/23 anonim ***** válasza:

Hát ilyen adottságokkal tényleg nehezen tudnék folyamatosan a szemedbe nézni beszélgetés közben, de azt továbbra sem árultad el, hogy mi zavar benne?

A pasik, akik bámulnak, a többi lány, aki halálosan féltékeny rád ezért, vagy csak az, hogy nehezen találsz megfelelő ruhát?

2012. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Amúgy az elsőnek igaza van, lehet, hogy csak te találod olyan nagyoknak.

De azt mondom, hogy kénytelen vagy megbarátkozni velük és ez,szerintem későbbiekben menni is, fog sőt még örülhetsz is nekik, ugyanis 17 éves vagy nagyon fiatal, maximum csak pár éve lehetnek melleid, így természetesnek mondható, hogy van benned ilyen érzés.

Bár tudom, hogy nem vigasztal, de az ilyen olyan ritka mint a fehér holló. Mérget vennék rá, hogy nem fogsz valami sok olyan lánnyal találkozni akik ilyen mell-test párosítással rendelkeznek és természetesen természetes mellre gondolok.

Nem tudom, hogy hogy nézel ki, de ajánlom a tornát mindenképp. Az senkinek sem árt. Egy kicsit "vastagodnál" is, az fontos tornával, mert akkor szép formás lesz az alakod, zsírnál nem és a túl sok egészségtelen és esztétikailag sem szép. Az is lehet, hogy másképp mutatnának a melleid is. Hidd el lehet együtt élni velük. Nem hinném, hogy olyan nagyok lennének, hogy egészségtelen lenne, vagy hátrányod lenne, pl akadályozna valamiben vagy ronda lennél miatta.

2012. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
3. vagyok, bocsi amikor írtam akkor még nem láttam, hogy írtad, hogy mekkora.
2012. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából az zavar a legjobban hogy hogy feszélyez. Nincsen sok önbizalmam, és pár lánytól akiknek olyan igazi modell alkatuk van (kis formás de szép mellekkel) azt szoktam megkapni, hogy "a tied nekem nem kéne, túl nagy, és biztos a gerinced is fájni fog miatta" . Rossz érzés mikor nem hordhatok olyan ruhát amit szeretnék, mert nem jó mellben, de a nagyobb méret eláll például csípőnél, vagy túl hosszú. Zavaró azis hogy sok fiú megnéz, vagy buliban a melleimről kezd beszélni. Na az a legroszabb amivel megbánthatnak.
2012. aug. 14. 23:23
 7/23 anonim ***** válasza:

Hát... Áldd az istent, hogy ilyen testtel "vert meg". :D Bocsánat, erre nem tudok mást mondani.

Max még annyit, hogy tolerálnám, ha kalocsai lennél. :D


Uff, beszéltem!

2012. aug. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 LeftBehind ***** válasza:
17 éves,alacsony,vékony és nagyok a mellei? Sziaaaaaa! ;D
2012. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Néha nagyon elszomorít hogy a fiúk nagyrésze csak az ágyába vinne :/
2012. aug. 14. 23:33
 10/23 anonim ***** válasza:

Ahogy a 4ik mondta, nem volt még sok időd, hogy megszokd, de idővel majd összebarátkoztok. Modellalkatú csajból van egy pár, de hozzád hasonlóból nagyon kevés.

Szokj hozzá, hogy a pasik állát kislapáttal kell a földről felszedni, ha meglátnak, ezen változtatni úgy sem tudsz.

Próbáld meg elfogadni magad ilyennek, örülj neki, hogy különleges vagy, és próbálj meg nem visszaélni vele.

Ja és ne dőlj be az első srácnak, aki rájön, hogy többre jut azzal, ha nem egyből a melledet dicséri, lehet csak egy picivel értelmesebb a többinél.

2012. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!