Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy olyan osztálytársam,...

Van egy olyan osztálytársam, aki teljesen kikészít idegileg, ezt ő is tudja. Mindent elvesz tőlem, a helyembe akar lépni, ami sikerült is neki. Mit tegyek? Hogyan szállhatnék ki?

Figyelt kérdés
Kilencedikben nagyon jóban voltunk, utána kezdett el kihasználni, észre sem vettem. Aztán csak nézte, ahogy roncs leszek érzelmileg. A nyáron igyekeztem stabilabb lenni,de ha csak eszembe jut, szorongani kezdek, és hányingerem lesz. Nem tudom, mit tegyek,.de ebben az évben én fogok nyerni, nem hagyom magam legyőzni. Tippek,ötletek ehhez? Köszi a segítséget:) 17/L

2012. aug. 16. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem írtad volna az életkorod, azt hiszem, 10 éves vagy.(komolyan)

Amúgy szard le.

2012. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Agyblokkoló válasza:

Keress neki olyan barátot akivel jóba lesz és lekaparhatod magadról de ha jóba vagytok és szeretnéd hogy picit legyetek még együtt akkor egy másik barátodat mutasd meg neki.Gondolom nem szeretnéd elszomritani.:(

küldd el nekem pmbe és akkor össze barátkozok vele.:)


Magányos vagyok gondolom ö is hogy ezt csinálja.

2012. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mit foglalkozol vele, 17 évesen?? ennyi idősen szerintem már gáz ilyen gyerekes hatalmi harcokba, meg kavarásokba belemenni és komolyan venni őket.. járj be a suliba nyugodtan, beszélgess a többiekkel, persze csak a felületes témákról és inkább foglalkozz a tanulással, úgyis nemsokára érettségizel.. már ha.. azzal a csajjal meg egyszerűen ne beszélgess, szard le, ha nem tetszik a viselkedése
2012. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Keress új barátnőket, vele pedig ne foglalkozz.Hogyha akkor is így fog viselkedni, miután megkezdődik az iskola, akkor mondd meg neki hogy ezzel nem fog nálad többet elérni, mert eddig kihasználhatott, de ezután nem hagyod magad!Amikor pedig rosszat mondd rólad, egyszerűen csak mennyen el a füled mellett, biztos abba fogja hagyni.Hogyha a dolog tovább fajul, akkor még mindig szólhatsz a szüleidnek, vagy az osztályfőnöködnek, egész addig amíg lecsillapodik a dolog.Nem ciki, hidd el, hogyha szólsz valakinek arról, hogyan bánik veled, sokkal rosszabb, minthogy egész évben görcsölve menj iskolába, egész nap azon filózva, hogy holnap mit fog tenni.Ne hagyd magad, önbizalmad a leírásból ítélve biztos hogy van, állj csak ki magadért, állj a sarkadra!

Hogyha nem működne semmi, írj privátban, és majd adhatok esetleg tanácsokat, hogy mit kéne tenned. :)

2012. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!