Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy ennyire 'kiégte...

Normális, hogy ennyire 'kiégtem' mostanság?

Figyelt kérdés

Egész nyáron itthon voltam, nem csináltam semmi extrát. Városban mászkáltam pár 'barátommal'. Főbb 'elfoglaltságom' az elmúlt 2,5 hónapban a vásárlás volt (nem ész nélkül, nem drága dolgokat). Már teljesen ráuntam mindenre. Ma vettem egy nagyon szép táskát, de kb egy óráig örültem neki.


Egyébként egy rádiónál dolgozom most, műsort vezetek, szóval nem vagyok 'céltalanul tengődő' ember.


Nagyon ráuntam mostanság mindenre. Szeretem, hogy sok időm van a nyár miatt, azt csinálok amit akarok, akivel akarok (normális kereteken belül), viszont hiányzik valami.


18l



2012. aug. 16. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Meny el egy tanfolyamra, azzal eltudnád kötni magad.
2012. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

járj el szórakozni,üljetek össze a barátokkal esténként iszogatni,beszélgetni, esetleg xbox,karaoke meg ilyesmi, járj el moziba próbálj ki új dolgokat.

Én pl most szeretnék megtanulni olyan fonalas karkötőket csinálni és a barátaimnak adnék olyat :D

Mondjuk én 16 vagyok szóval gondolom még más az érdeklődési köröm,mint neked,de csak feltalálod magad :D

2012. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A szórakozás téma más kérdés. Van egy szórakozóhely (disco), ahová az elmúlt 4-5 hónapban elég sokat mentem, de nem kimondottan szórakozás szempontjából, hanem pár munkatársammal munka miatt. Nem nagyon szeretem azt a helyet, pedig a városban a legjobb hely. Nem vagyok az a disco-s fajta. Az ismerőseim most kaptak rá, nekem már 'lejárt lemez'.


Jobban szeretem a beülős helyeket, viszont az ismerőseim állítom, hogy a város leginkább lepukkant helyeire kaptak rá, ami iszonyatosan igénytelen (lepukkant hely, szakadt bőr fotelek, nem lehet lehúzni a wc-t, koszos is, és még sorolhatnám...). Én egy másik beülős helyet szeretek, ami állítom, sokkal igényesebb, mint bármelyik más a városban. Erre mindenki húzgálja a száját, hogy sznob vagyok, hogy oda szeretek járni (pedig nem drágák az üdítők és a piák)

2012. aug. 16. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked egyedül nem tetszik miközben mindenki másnak igen, akkor el kell fogadni, hogy oda mentek.
2012. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne azt kérdezd, hogy normális-e, hanem hogy te jól érzed-emagad így! Bár ahogy olvasom nem igazán. Keress új barátokat, egy valaki csak akad aki oda szeret menni ahova te, ott meg össze tudsz ismerkedni másokkal főleg ha kicsit becsíptél. Szerintem ha nem élvezed ezekkel az emberekkel az együttlétet (szerintem ezért érzed magad így) akkor egyszerűen keress olyanokat, akikkel jobban megértitek eymást, hasonló dolgokat szerettek, ilyesmi. És akkor az együtt töltött idő is kielégítőbb lesz nekd, még ha nem találkozol mondjuk velük többször
2012. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!