Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetes kismama vagyok,...

25hetes kismama vagyok, mostanság egyre többször zsibbad látszólag minden ok nélkül hol egyik hol másik lábam, aztán pár perc után elmúlik. Mitôl lehet?

Figyelt kérdés
Ugye nem trombózis vagy ilyesmi?
2012. júl. 27. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak idegszálat nyomhat a baba. A trombózis fájdalommal jár és általában a fájó láb dagadásával.
2012. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem vizesedés. A barátnőmnek nagyon vizesedik a lába, neki zsibbad is.

Nekem nem vizesedik így nem tudom pontosan milyen lehet.



30hkm

2012. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Terhesseg alatt ez termeszetes. Hogy mi okozza azt nem tudom. Nekem a vedonom azt ajanlotta h pockoljam fel ejszakara (mert nekem olyankor jelentkezett) de nem volt ugy jo. Ennel mar csak a vadli gorcs a jobb :S

nekem elmult olyan 32.het tajan. Kellemetlen dolog az biztos,de majd tullepsz ezen is. 38hkm

2012. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az biztos, hogy nem vizesedés, az tudom milyen. Akkor biztosan csak idegszálat nyomhat.
2012. júl. 28. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!