Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félek megírni a yaoi...

Miért félek megírni a yaoi ficemet?

Figyelt kérdés
Aki ír közületek, az tapasztalta már? Tudom, hogy mit kénék írni, de valahogyan nem bírom leírni... És nem tudom, hogy miért, pedig már olyan jól kigondoltam az eseményeket a sztoriban, de mégsem... Ötletek?

2012. aug. 20. 12:01
 1/7 anonim válasza:

Szerintem valószínűleg azért "félsz" mert ez a téma úgymond nem valami elfogadott a mai társadalomban, nem nagyon tolerálják az emberek, te pedig "félsz" attól, hogy mások mit gondolnának rólad, ha kiderülne hogy ilyeneket írogatsz.

De ne foglalkozz senkivel, csináld azt amit te akarsz, ne hagyd hogy mások beleszóljanak életedbe, ha te ezt szereted, akkor csináld bátran.

2012. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is sokáig így voltam, aztán egyszer csak rámjött egy olyan hangulat, elkezdtem és onnantól kezdve ment. ha elég idős vagy már hozzá, akkor igyál egy felest előtte és máris jobban megy =D amúgy nem tudom, hogy vagy ezzel, de nekem pl. olyanok is gondot okoztak ennél a témánál, hogy hogyan írjak le meg hogy nevezzek meg bizonyos testrészeket meg tevékenységeket, hogy se túl trágár, se röhejes, se tudományos ne legyen...
2012. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2# Az nekem is problémát okozott egy ideig, de sokat olvastam mások ficeit, hogy ők hogyan oldották meg, és már egészen bele jöttem. Már csak leírni kéne tudni... :)) Lehet valóban lehajtok egyet, és attól majd beindul a dolog.
2012. aug. 20. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy hány ember életét vidítják fel ha felteszed valahova.

-egy olvasó xD

2012. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4# OMG!!x"DD Ez odavágott a rendszernek, asszem megfogadom a tanácsod.x"DD
2012. aug. 25. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
De komolyan, én nagyon szeretem a témát, és még vannak egy páran... :D
2012. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

1.-nek igaza van.

Én is így voltam vele. De aztán rájöttem, hogy leszarom azt, hogy mit mondanak. Mert, aki beszólogat az vagy irigy vagy azt sem tudja miről van szó.

Mert aki igazán tudja, hogy mi van az nem fog téged lefikázni /ezt elhiheted/.

Az óta én is írom a fanficemet{ami még mindig nincs, kész} csak én nem Yaoi ficit írok :)

2013. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!