Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért fontos mindenkinek hogy...

Miért fontos mindenkinek hogy itt ki hogyan pontozza a válaszát?

Figyelt kérdés

állandóan olvasom itt hogy "kösz hogy lepontoztatok..." stb. miért számít hogy hogy pontoznak? valahová beszámít?

Én csak válaszolo, próbálok hasznosan, aztán meg sem nézem, ki hogy értékelte. ha segítettem, örülök. vagy valamiért fontos?

tényleg érdekel. kicsit olyan mintha bölcsiben lennék.


2012. aug. 23. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a tanácsadás jó értelemben vett "munka", amit ha jól végez valaki, illik honorálni. Legalább a pontozással.
2012. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egyáltalán nem fontos. Néha jót nevetek rajta, főleg amikor még egy törvényi hivatkozást is lepontoznak. Elég debil dolog ez a pontozósdi.
2012. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan azoknak hisznek, aki nagyobb százalékkal rendelkeznek. Hiába ír hülyeséget, "az a jó". Utána pedig még mi vagyunk a hibásak, hogy nem bizonyítottuk az igazunkat.
2012. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én akkor szoktam rákérdezni, ha nem értem, miért lettem lepontozva. például egy "ti szeretitek a spagettit?" jellegű kérdésnél hogy lehet valakit lepontozni?


nem rég én voltam a kérdező egy kérdésben, linkeltem pár képet, megkérdeztem, kinek melyik tetszik. erre a válaszadók lepontozták egymást. nem tudtam, miért, mert még az sem volt benne, hogy aki egyiket szereti, az intelligensebb, avgy valami, külső megjelenésről volt szó

2015. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!