Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tartsam kordában az...

Hogy tartsam kordában az idegeimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mint a kérdés is mutatja, mostanában eléggé agresszív lettem, könnyen felhúzom magam mindenen. Egy példa: Egyszerűen megőrülök, mikor nagyapám krákog, fogsor nélkül beszél, vagy ha benn is van a műfogsora, "kattogtatja". Egy másik eset, hogy nagyon kikészít, ha anyám bejön a szobába, esetleg 50.000.000. alkalommal szidja nekem a világgazdaságot, holott én is tudom az egész történtetet. Vagy ha valami nem sikerül, egyből földhöz vágnám. Eddig nem voltam ilyen. És érdekes módon a legjobb barátomnál, és annál a lánynál, akit szeretek, de Ő engem nem, a gondolat nem jön elő, hogy esetleg idegesít. Pedig néha Ők is sokszor elmondják ugyan azt. (Persze nem bántanék senkit, főleg nem a lánybarátom, és azt a lányt, akit szeretek. )


17/f



2012. aug. 26. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sokat vagy otthon. Nyugi, mindjárt kezdődik a suli. :)

És nem tudom, hogy sportolsz-e valamit, de ha nem, akkor ideje elkezdeni. Az majd segíteni fog. :)

2012. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó igen, a suli. Ez is lerendezi az idegeimet, mert pótvizsgára kell mennem. :S Mostanában a 2lánnyal el szoktam menni ide-oda. A sportba lehet belekezdek, ha elkerülk másik iskolába, és az időm engedi. Köszönöm a tippet. :)
2012. aug. 26. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!