Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy nem bírom...

Miért van az, hogy nem bírom a melegeket, undorodom tőlük, de a kedvenc anime karakterem egy pedofil b*zi? :D

Figyelt kérdés
Tényleg nem bírom a melegeket, a melegség és a pedofília ellen vagyok. Ha lehetne egy kívánságom, akkor az lenne, hogy mindenki legyen heteró, de ebben a karakterben pont ezeket bírom.

2012. aug. 26. 11:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha lehetne egy kívánságom, azt kívánnám, hogy minden embergyűlölő, másokat kirekesztő legyen meleg.
2012. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
ha hiszed ha nem, a melegek sem szeretnének melegek lenni (az ilyen homofób látensek miatt, mint te vagy), de nincs más választásuk. szóval, ha nekik sikerült elfogadniuk magukat, akkor próbáld meg te is, nekik nehezebb dolguk van.
2012. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre a kérdésre nehéz választ adni. Talán azt tetszik benne, hogy gonosz és nem az, hogy pedofil b*zi, mert az nem tulajdonság. Ilyen alapon nem is szoktam érteni, hogy hogyan tudnak mást megítélni. Na mindegy...


Mellesleg a pedofília és homoszexualitás ég és föld.

2012. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De ez a karakter pedofil és homoszexuális egyben és pont ez tetszik benne. A kérdésben meg rosszul fogalmaztam meg, nem maguktól a meleg emberektől undorodok, mert olyanok, mint a bárki más, csak pl ha két pasi smárol, akkor a hányinger kerülget.
2012. aug. 26. 12:22
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
tehát ha 2 felnőtt pasi smárol, az neked undorító, ha pedig 1 felnőtt és 1 kiskorú, az ok? vagy hogy értsük?
2012. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem. A valóságban, filmekben, rajzfilmekben, rajzokban undorodom attól, ha 2 pasi vagy egy felnőtt és egy gyerek smárol, de ebben a karakterben meg pont azt szeretem, hogy pedofil(bár nem smárol kisgyerekekkel), ezért nem értem magam.
2012. aug. 26. 12:37
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
ha te magadat nem érted, akkor ne várd, h mást értsen meg..
2012. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az önismeret topikba kellett volna feltenni.ó, csak nem tudtam hogy olyan is van.
2012. aug. 26. 13:40
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért leírnád melyik animéről van szó? Mert érdekelne..
2012. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hunter x Hunter remake, a karakter pedig Hisoka.
2012. aug. 27. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!