Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagy gáz, ha egy rajzfilm...

Nagy gáz, ha egy rajzfilm karakter a példaképem?

Figyelt kérdés
Még pedig Son Goku.

2012. aug. 27. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kevés embert találnál aki méltó lenne rá,főleg a maiak közül.Annyira nem gáz.

De ha ez annyira fontos neked utána járogathatnál a dolgoknak,hogy egy valós is legyen.

2012. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nem baj az,ck sztem egy rajzfilmből nem sokat tanul az ember...jobb lenne ha egy rendes ,,élő,, ember lenne a példaképed...:D pl.ha vmi 20 körüli vagy akk az picit gáz..de ha még gyerek akkor nem annyira..de én aztajűnlom,h vállasz másik példaképet...
2012. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért ő a példaképem, mert ő egy tiszta szívű "ember" és mindent megtesz a szeretteiért, még önmagát is föláldozza és egy cseppnyi rossz indulat sincs benne.
2012. aug. 27. 19:50
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Én most rendeltem olyan pizzát!


Son-Go-Ku ( Sonka-Gomba-kukorica)


xDDD

2012. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan ő az XD

Miatta néztem az egész sorozatot:)

Tök unalmas volt a Z amikor meghalt a Cell-el együtt és egy csomó ideig nem is szerepelt:P


Nagyon sokat lehet tőle tanulni, az mindegy hogy nem valódi.

Sok embernek meg valami film vagy sorozatkarakter a példaképe az ugyan úgy kitaálált.

2012. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Végül is az embernek nem azt kell néznie, hogy valakinek a példaképe milyen médiában szerepel, hanem hogy milyen a jelleme és hogy milyen eszméket képvisel.


Vagy esetles azt sem árt tudni, hogy miért az a bizonyos szereplő a példaképe valakinek. Például ha Goku azért a példaképed, mert erős, bátor, kitartó, hűséges és még kedves is, akkor remek. De ha mondjuk azért lenne a példaképed, mert kócos a haja és szeret kiabálni meg verekedni, akkor át kellene gondolnod a dolgot. (Tudom, hogy nem így van, csak példának mondtam.)

2012. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad aszerint semmi gond nincs vele, mert nem azért szereted, mert kék pusztító golyókat tud lőni, hanem azért amilyen a jellemzése. A mai világban fontos lenne, hogy az emberek tiszta szívűek legyenek és a szeretteiknek éljenek!


"Azért ő a példaképem, mert ő egy tiszta szívű "ember" és mindent megtesz a szeretteiért, még önmagát is föláldozza és egy cseppnyi rossz indulat sincs benne."

2012. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Válassz élő példaképet. Olyat, akihez oda tudsz menni kérdezni. Hiába van Son Gokuból kismillió kisanimáció, BIZTOSRA mondom neked, hogy az életben előforduló sarkalatos kérdésekre NEM fog neked választ adni.


Olykor, ha a példaképed azt látja rajtad, hogy a róla kialakult kép benned vadhajtásokat eresztett, fejmosást tart, és helyrerak. Egy nem élő személy erre képtelen, SŐT, sanszos, hogy miután Son Goku egy kitalált, összegyúrt, plasztikázott (és nem mellékesen egy végletekig kapitalista) termék, a fejedben lévő képet úgy formálod, ahogy neked tetszik. Ergo minden olyan helyzetben, amikor érdemes lenne példaképként tekintened rá... amikor igazán tétje van a példakép létezésének, akkor hagy cserben.


Ebből ered, hogy Son Gokut nem célszerű példaképpé választani. Tény, hogy nem tud megbántani, és nem tud csalódást okozni. Én személy szerint bevállalnám ezt a rizikót, mert ettól van tétje az egésznek. Ettől döntés a döntés.

2012. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jah, mégvalami. Előző vagyok.


Javasolnék még valamit. Említettem, hogy a példaképválasztás rizikós dolog... és minél inkább követhető számodra az adott személy, annál nagyobb tétet követel.


UGYANAKKOR!!!...


...ugyanennek a tétnek meg kell legyen a párja is a példaképnél. Tudnia kell, és felelősséggel kezelni azt, aki példaképként követi. Ez a fedezet, ami a tétedre válaszul adatik. Meg KELL legyen.

2012. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
szerintem nem nagy gáz(ő nekem is + vegita is XD)
2012. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!