Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gépfüggő vagyok 16 évesen?

Gépfüggő vagyok 16 évesen?

Figyelt kérdés
kérlek ne itéljetek el :/ bárhova is megyek mindig nálam van a laptop + töltő a tavaly összesen 1 hónapot lógtam a suliból eddig mindig benne voltam az első 3 tanulókban most meg nagyon a vége fele vagyok :/ vakációba el akartak vinni párizsba a szüleim egy feltétellel ha nem hozok semmit a telefonomon kivül . Nemet mondtam :s azt kell tudni rólam, hogy counter strike 1.6 ozom van facen 3 idézetes oldalam egy 3000 lájkos egy 9000 lájkos és egy 13000 lájkos :s utálok társasgba menni ez az állapot 1 éve tart :s addig normális életem volt. DE nekem már ez a normális naponta 17 órát gépezek :S
2012. aug. 28. 15:29
 1/4 A kérdező kommentje:
kérlek ne ítéljetek el :s ez miatt :S már nem tartom a kapcsolatot a barátokkal :S ha beszélek csak a hugommal és a családommal vagy a párommal aki távol él sajnos tőlem és talán ez az egyik oka, hogy ebbe az állapotba süllyedtem . Szeretem őt
2012. aug. 28. 15:31
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Hát sztem gépfüggő vagy. Nem ítéllek el, sztem én is az vagyok, de épp most készülök változtatni ezen, mert nem tesz boldoggá a dolog. Persze más sem tesz boldoggá, de én abba gondoltam bele, hogy el fog jönni az a pillanat, amikor meghalok. És baromira nem szeretném, ha abban a bizonyos utolsó előtti pillanatban az tudatosulna bennem, hogy az egész életem egy elpazarolt, felesleges életet éltem, amit még csak nem is élveztem.

Úgyhogy nálam (remélem) nagy változások jönnek, még ha kemény lesz is, és mocskos szar is. Szerintem neked is érdemes lenne elgondolkoznod ezeken.

2012. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy ne ítéljünk el? Ne írj olyanokat, amikre nem szeretnél reakciót... és igen, az a rideg valóság, hogy egy gépfüggő kis pöts vagy. /no offense
2012. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
negatív reakciót
2012. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!