Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 22 évesen milyen hobbit...

22 évesen milyen hobbit kezdhetnék el, amivel még talán mennék is valamire?

Figyelt kérdés
üresnek tartom az életem,gyerekkoromban sem csináltam semmit,szüleim nem nagyon foglalkoztak velem,sose volt hobbim,csak a tv előtt ültem,csavarogtam,most itt vagyok 22 évesen,egy csomó dologról lemaradtam....
2012. aug. 11. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
gyöngy, decoupage, albumkészités, bogzás, kötés ilyenek:)
2012. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
most egy ismerősöm meg akar tanítani horgolni,de valami olyan dologra gondoltam,ahol társaság van
2012. aug. 11. 14:18
 3/12 anonim ***** válasza:

Hááát...

A helyzet az, hogy a hobbit kedvtelésből csinálja az ember, mégpedig azt, amihez kedve van.

Ehhez lehetőségeihez mérten nem sajnálja a pénzt és az időt.

Engem érdekel a műholdvétel, rádióamatörködöm és relatíve sok időt töltök navigátor készülékekkel és programokkal.

Perszer akad más is, régen fotóztam, előhívtam, de ez a múlté...

2012. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Általában a hobbi hozza össze az azonos érdeklődésűeket, így lesz társaság..
2012. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én ennél jóval idősebben kezdtem el a teljesítménytúrázást. Tökéletes, és még az egészségre is jó hatással van.
2012. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen csapatjatek jó,csak meg kell találnod a számodra legjobbat. :))
2012. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hobbi az amit szeret csinálni az ember, most hiába ajánlom hogy menj teniszezni, mert az tök jó és megmozgat meg minden, ha neked nem bejövős a tenisz.
2012. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
valami csapatjátékban gondolkodom,főleg vízilabdában,de nálunk arra nincs lehetőség
2012. aug. 11. 14:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Lovaglás :)

Nem baj, hogy 22 éves vagy, én is csak 16 évesen kezdtem. De vannak a lovardában sokan, akik idősebbek nálam.

2012. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fentebb valaki írta,hogy hobbi az az,amit szívesen csinálsz magadtól,nem pedig az,hogy kijelölsz egy random valamit és akkor az a kényszer hobbid.
2012. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!