Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Már nem akarok...

Mit tegyek? Már nem akarok sokáig élni. Hiába van előttem az élet, hiába vannak terveim, már semmi és senki sem tartja bennem a lelket

Figyelt kérdés

Kiskorom óta betegségből betegségbe esek,ha egyből kigyóygulok,jön a másik,szívbetegség,gerincrproblémák,trombofília,kényszerbetegség.

Barátaim sincsenek,egy kivételével.Legjobb barátnőmmel megromlott a viszonyom,mert sokat hazudott,átvert,most én rólam terjeszt pletykákat a közös barátaimnak,ezért kezdenek tőlem elidegenedni,nem hívnak,ha programot szervezek,elutasítják a meghívást

Nem találok munkát

Látszólag boldog vagyok,de ez csak álca,nem akarok soká már élni...semmi sem tartja bennem a lelket


2012. aug. 28. 22:16
1 2
 1/18 anonim válasza:
Keress új barátokat, járj el szórakozni. Egy csomó jó dolog van az életben...mennyi mindent nem kóstoltál még meg, a szerelem is csodás, filmek, tájak amiket még nem láttál, zenék amiket még nem hallottál.És a szeretteid? Talán ha lenne egy házikedvenced enm éreznéd magad egyedül...vagy ha sportolnál. Találj amgadnak hobbit amiben örömed leled...
2012. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Minden betegség hátterében lelki gondok,problémák húzódnak.Tán ezeket kéne megoldanod.A "legjobb" barátnőd már nem az,ha pletykál a hátad mögött,sőt a barátaid sem barátok!Legalábbis én így látom és cselekednék ha az állitólagos barátok ilyet tennének velem!Szüleiddel milyen a kapcsolatod?
2012. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
senkivel sem fényes a családi kapcsolatom,egyedül csak a macskáim,akik miatt még élek
2012. aug. 28. 22:27
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Édes istenem.. Arra nem gondoltál hogy a sok nyavalygás,és az állandó rossz passz miatt távolodnak el tőled? Senki sem szereti ha valaki mindig csak a rosszat látja magában.

Nem tudom mennyi idős vagy,de 20 évesnél nem lehetsz idősebb. ÓÓÓÓÓÓÓ bárcsak újra 20 éves lehetnék.

Hagyd abba a siránkozást és élj úgy hogy jó legyen.

Arany szabály: Ha a lelked egészséges,boldog akkor a tested is az. Keress barátokat. Ismerkedj. Járj minél több helyre,ismerd meg a való életet. Magyarul: Mozdulj ki a négy fal közül,és menj láss világot (még ha csak egy kisvárosra terjed is ki) Élvezd az élet apró örömeit..

Nem kell mindenért nyafogni ám..

2012. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Lesz ez jobb is.. Gondolj erre! Amúgy az élet óriási ajándék, becsüld meg! Szegény dédnagymamám, hiába élt 85 évet, még szívesen itt lenne köztünk! Te meg eldobnád magadtól :(

Láss világot, csinálj őrültségeket, ismerkedj idegenekkel, ÉLJ!

2012. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
eddig éltem,de most már nem vágyom semmire...csak arra,hogy itthagyjam ezt a világot
2012. aug. 28. 22:31
 7/18 anonim ***** válasza:
Úgy látom, te már döntöttél. De azért gondold végig a válaszokat, amiket kaptál! A legnagyobb hülyeség, amit ember tehet, hogy idő előtt meghal.
2012. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
igen,döntöttem
2012. aug. 28. 22:34
 9/18 anonim ***** válasza:

" eddig éltem"


Áruld már el! Mennyi idős vagy???

Mert én 40 éves voltam júniusban,és még sok mindent nem éltem át amit szeretnék. Én attól félek hogy nincs annyi időm hogy átéljek még sok-sok dolgot.. Nos,te mennyi idős vagy?? 60 éves?? 70??

2012. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
22 leszek
2012. aug. 28. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!