Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindig rosszul döntök! Mi...

Mindig rosszul döntök! Mi tehetnék hogy határozottabb legyek?

Figyelt kérdés
Mindig rossz döntéseket hozok és saját magamnak csinálom a sz.art és a bonyodalmakat..ha minden jó lenne az nekem nem jó,mert mindig varriálok addig addig amíg aztán semmi nem jön össze.Ez az élet bármely területére igez,legyen az munka,párkapcsolat vagy bármi.Hogyan tudnék tudatosabban élni?Nem iszom,nem drogozom,még tv-t sem nézek,teljesen naturista életet élek szinte:D Na jó cigizni cigizek ennyi.
2012. aug. 29. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:

"Nem iszom,nem drogozom,még tv-t sem nézek,teljesen naturista életet élek szinte:D Na jó cigizni cigizek ennyi."

Ennek mi köze a témához? :D


Legyen véleményed a dolgokról, olvass bele itt mások problémáiba, láss kicsit bele abba, hogy mások mit szúrnak el. Ha már felmerül benned, hogy a szívedre vagy az eszedre hallgass, akkor mindig az eszedre kell, mert a szívfájdalom enyhül idővel, viszont egy rossz döntés az életedet is végigkíséri. Legyenek elveid, elképzeléseid, amikhez tartod magad, minden lépést gondolj meg, ha kell, mindennek írd le a jó és a rossz oldalát, majd vesd össze a két oszlopot. Tűzz ki célokat, és mindent azért tegyél, hogy elérhesd őket. Minden nap gondold át, hogy mit csináltál, és mi volt benne a jó.

Próbálj rendezettebben élni, ha kell, minden este írd le magadnak a holnapi napirendet, olvass, írj naplót, fejleszd az önbizalmad, és tanuld meg értékelni azt, amid van. A párkapcsolatról is lehet dönteni hideg fejjel, ezt tanuld meg. Döntsd el, hogy milyen ember illik hozzád, keresd az ilyen emberek társaságát. Hozd összhangba az elképzeléseidet azzal, amit te tudsz nyújtani.

2012. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ma 11:50


Köszönöm ezt a korrekt kis választ!A gond ott van hogy nem tudom a szív és az ész egyensúlyát egybe hangolni,erre már rájöttem.Mert egyik pillanatban ezt gondolom a másik pillanatban a szív felűlírja az egészet és ekkor kezdődnek a gondok és döntés képetelen helyzetben kerülök.

Azért írtam a drogot és a piát,mert viszonyleg rendezett életem van,tehát nem járok nagyon szórakozni sem és még tv-t sem nézek pont azért hogy nehogy bármi bezavarjon érzelmileg.Helyette viszont sokat olvasok,itt az interneten is meg könyveket is,minden érdekel és nyitott vagyok a világra.Vagy zenét hallgatok,szóval nem tőltöm olyan dologgal az időmet ami felborítaná az egyensúlyt,de amikor viszont tett helyzet van akkor leblokkolok és döntés képtelen leszek,a helyzet az hogy én nem ilyen voltam...

2012. aug. 29. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!