Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nagyon sokat vár el...

A párom nagyon sokat vár el tőlem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan dolgokat is amit mástól nem, sőt amit ő maga sem tenne egy. Egy darabig imponált ez nekem, de mára rájöttem, hogy ez nem pálya így.


Nem vár el semmit és ezt hangoztatja is, de ha nem úgy csinálok valamit ahogy ő fejébe van, jön a lecseszés.


Tudom, hogy csak a jót akarja és baromi sokat tanulok mellette, de kezd elfogyni a türelmem.!!!



2012. aug. 27. 21:10
 1/5 A kérdező kommentje:

A másik! Nem akarok vele harca lenni, mégis sokan azt tanácsolják, hogy mondjam azt én is néha, hogy nem érek rá erre vagy arra. Még ha nem is így van.


De ha már ilyen hatalmi harcra kerül a sor, ott sok jó nem lehet!

2012. aug. 27. 21:13
 2/5 doryka1234 ***** válasza:
Így van. Egy kapcsolat alappilére mindig legyen az őszinteség, tisztelet. Ha ez kezd elveszni, azonnal le kell ülni beszélgetni, mert nagyon nem lesz jó vége.
2012. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem bírod mond el neki mi bánt téged. ha nem fogja fel agyilag, akkor dobd ki.
2012. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"...De ha már ilyen hatalmi harcra kerül a sor, ott sok jó nem lehet!..." - ennyi.

Ez nem társkapcsolat, hanem hatalmi játszma. Hosszú távon megbetegít. Megérteni, elismerni sosem fogja. Te pedig tönkremész. Persze, csak ha mellette maradsz. De maradsz, mert te szereted. A kör bezárult.

2012. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondanál példát, hogy mit vár el tőled?

Házimunkáról van szó? Vagy tanulásról? Vagy?

2012. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!