Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olvastátok már A. J. Christian...

Olvastátok már A. J. Christian: Mit keresett Isten a hálószobámban? C. művét? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam róla, de érdekesen hangzik. Mirol szól?
2009. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rövid tartalom (Mit keresett Isten a hálószobámban?):


"Bevallom, sokat hezitáltam e könyv kiadásán: nem tudtam eldönteni, hogy a mennyet vagy a poklot adja-e az emberek kezébe. Aztán egyszer csak rájöttem, hogy nem állhatok az Élet útjába, rájöttem, nem dönthetek senki helyett. Úgyhogy olvass bátran, de tudd, hogy az érzelem, a párkapcsolat vagy a szexualitás tényszerűen, kényelmes hazugságoktól mentesen jelenik meg a lapokon. Vigyázz, mert az őszinteség mindig megváltoztatja az életedet, az igazság mindig felkavarja lelked szunnyadó parazsát - de ne félj, mert míg e kötet a hamis tüzet eloltja, a valódit fellobbantja." (A. J. Christian) Az elmúlt két év egyik legnagyobb könyvsikere, a Mit keresett Isten a nappalimban? második, befejező kötetét veheti a kezébe az olvasó, amelyben A. J. Christian a párkapcsolatok, a szerelem és a szexualitás témakörében felmerülő kérdésekre ad választ sajátságos, eredeti stílusában.



Ezt a könyvét még nem olvastam, bár megvan itthon. A testvérkönyve, a „Mit keresett Isten a nappaliban?” sokáig a polcomon volt, de még nem jutottam az elolvasásáig. Most Anya párja vette kezelésbe, így egy darabig nem jutok hozzá, de amint lesz lehetőségem rá el fogom olvasni mindkettőt.

Eddig az „A. J. Christian”, a „Teljesség tekintete” és a „Teljesség hangja” című könyvét olvastam. Olvasásra vár még a „Talen” és a fent említett testvérkönyvek.

Szerintem egy különös stílusa van, amit nem mindenki szeret, mondjuk nekem nagyon tetszett, amiket eddig olvastam tőle. Tehát nekem eddig csak pozitív tapasztalatom van róla.


17/L

2009. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!