Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek tényleg isten...

Szerintetek tényleg isten embere vagyok? Nagyon fucsa dolgok történnek körülöttem és általában amit kérek vagy nagyon erősen akarok, az úgy is van.

Figyelt kérdés
Szóval mi lehet ez?(Sokan halnak emg a családomba vagy azok közül akiket ismerek) Szoktam magamba megkérdezni dolgokat magamtól!
2010. máj. 11. 16:09
1 2
 1/18 anonim válasza:
Hát te hülye vagy!
2010. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
igen te isten embere vagy
2010. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Thurston ***** válasza:
lmao
2010. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

én ezt véletlenek sorozatának nevezném. Mármint hiszek istenben, de nemhiszem, hogy ilyen dologban erre kéne gondolnod :)


UI.: Ne félj, lesznek még rossz napjaid is :D

2010. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nagyon hát érdekes dolgokat akarhatsz... :O
2010. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Pszichopata vagy... :)
2010. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Megtennél egy szívességet? Gondolj már nagyon erősen arra, hogy béke legyen a világban, eltűnjenek a szélsőségek, ja és tudod mit? Gondolj arra is, hogy eme válasz írójának a héten szombaton legyen egy öttalálatosa. :P

Köszi

2010. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát,akkor gondolj erősen arra,hogy összejöjjek azzal a fiúval,aki nagyon tetszik :D
2010. máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 haggyámán ***** válasza:
Én is valami hasonlót szeretnék kérni. Én csak azt szeretném kérni, hogy végre ugyanazzal a busszal menjek azzal a lánnyal, akit le szeretnék szólítani. Vagy 2 hete nem láttam már. És amikor volt rá alkalmam nem tettem meg, azóta bánt. Szóval kérlek, nagyon megkönnyebbülnék.
2010. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Az vagy, de akkor gondolj már rám is, hogy boldog párkapcsolatban éljek ínestöl és , hogy a mellem is kicsit nagyobb legyen kB.1számal:D:D:D:D

Köszönöm Te drága isteni ember

2010. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!