Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen főbb tulajdonságokkal...

Milyen főbb tulajdonságokkal rendelkeznek az "Ikrek" csillagjegyben született kislányok?

Figyelt kérdés
A kislányom még csak három hónapos, nagyon kíváncsi vagyok, a válaszaitokban lehet e majd valami egyezést találni.
2011. szept. 27. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Amit itt írnak, teljesen igaz az unokahugomra, aki most 2 éves.

Nagyon ügyes mindenben, kimondottan hamar megtanult beszélni. Minden érdekli, állandóan csacsog, a központban akar lenni.

Sajnos akaratos, követelőző, néha különösen irigy és erőszakos is.

2011. szept. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom május végén született, kicsinek rossz alvó-rossz evő (szopizni nagyon szeretett duci is volt) de mikor rendes kaja jött, akkor levékonyodott nagyon. Nagyon okos, beszélni már 1 éves kora óta csacsog, most 2 évesen már komplett mondatai vannak, és ahogy összekombinálja a dolgokat eszméletlen. Akaratos, hiszti is van, hamar megunja a játékokat, mindig mást talál ki. Érvényesíti az akaratát más gyerekkel szemben, most bölcsis és azt mondják elég határozott gyerek, de ha valami kicsi már nem úgy sikerül akkor sírás van. Állandóan csinálni kell valamit, egyedül nem nagyon szokott játszani igényli a társaságot, hogy valaki játszon vele. Amúgy nagyon aranyos, naponta 20x megbeszéljük mennyire szeretjük egymást:) az alvás most se a legjobb, délután többnyire 1-másfél óra, éjszaka se alszik végig, tuti felébred inni vagy ilyesmi!
2011. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
az én lányom is 2 éves volt május 28.-án és mintha róla írták volna az első 2 választ!ezek szerint tényleg lehet benne valami!egyébként én is ikrek vagyok:)
2011. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. okt. 2. 10:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Picinek nagyon jó baba volt, igazi prépos, nagy dumás a mai napig. most szófogadatlan és "süket". :)
2012. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!