Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok rólam, mit...

Mit gondoltok rólam, mit tehetnék az életemmel? Se barátom, se családom, szinte már senkim sincs.

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok,igazából rájöttem,hogy semmit nem ér az életem,gyakorlatilag nincsenek barátaim,alig kommunikálok a családommal,és ebből kikövetkeztethetően nincs barátnőm se.

Kb fél évvel ezelőtt minden a legjobb volt az életemben,egész nap a barátaimmal voltam,motoroztunk,eljártunk bulikba,ekkor szerettem legjobban az életem,amikor egy baleset miatt több,mint egy hónapra kórházba kerültem,és mivel elég rondán eltörtem a lábam,még otthon is feküdtem 1 hónapot,bár ez alatt a két hónap alatt semmi jó nem történt velem,a barátaimmal nem találkoztam,a suliban inkább attrakció voltam a mankómmal,mintsem diák,mellesleg az iskolában sincs egy barátom se,mivel az egész osztályból senkit nem ismertem mikor tavaly kezdtem a középiskolát,ezáltal nem is tudtam beilleszkedni az osztályba,én lettem az osztály "lúzere",sokat gondoltam a nyáron arra,hogy megkeressem a barátaimat,majd egyszer random találkoztam velük az utcán,egy pár órát dumáltam velük,de azóta is semmi... Rájöttem,hogy a sok szép emléken kívül semmi közös nincs bennünk....


Nem tudom,mit kezdjek magammal,újra szeretném magam jól érezni,néha elmenni leinni magam a haverokkal,vagy akármi....

De sajnos a már említett okokból nem tudok bekerülni,része lenni egy új társaságnak,akik talán nagyon hasonlítanak rám,és jól érezném velük magam... Tudom,hogy lesz ennél sokkal jobb,és sokkal rosszabb is az életem,de azt valahol el kell kezdeni... Szeretnék barátkozni,de nem tudom,hogyan... Szüleim válását követően ez már a 3. környék,ahol lakok 1 éven belül,szóval ez még jobban megnehezíti a dolgot,ráadásul elvileg egy hónap múlva megint költözünk,de szerencsére most csak 1-2 km-re innen,szóval a környék kérdés meg lesz oldva...


De hogyan tudnék új barátokra szert tenni,esetleg egy jó társaságba bekerülni,úgy hogy most 0-n állok,nincs miből kiindulni...


Köszönöm annak aki végigolvasta,és esetleg segítene a problémámban...


2012. szept. 2. 03:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, néha irigykedem amikor látom hogy a haverjaim milyen jó elvannak másokkal(akiket én nem ismerek).

Eljött az idő amikor mindenki elkezdett bulizni de sajnos én nem vagyok jóba a szüleimmel, pénzt semmit nem kapok, nemtudok eljárni a barátaimmal és azóta szinte alig találkozunk.

Egy lány aki nagyon szimpatikus nekem az kb le se szar szóval elég szarul állok én is de megértem a helyzeted:)

Várom én is a válaszokat.

2012. szept. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 grofuram válasza:
53%

Jaj Istenem! Sok ratyi ember! Képzeljétek apám alkoholista, anyám aranyos de 6 általánossal szerény lélek, öcsém szintén halad a masszív piálás felé, általános iskolában én voltam az osztály lúzere aztán egy nap meguntam.

Aki beszólt, annak normál hangon válaszoltam hogy nem vicces akadjon le rólam, nem állt le oddbabasztam...és már nem voltam osztály lúzere

Világ életemben csoró voltam így a csajozás eléggé lekorlátozódott, egy darabig. Aztán rájöttem rohadtul nem pénz kérdése. Egyszerűen megembereltem magam és láss csodát hetente mást csajt vittem haza.

Haverok nem nagyon voltak nálam sem ezért kitaláltam egy pofon egyszerű taktikát: Bemész kocsmába (olyan parti időben persze) és kinézel egy lány fiú vegyes csoportot, odamész hogy tudnának-e tüzet adni vagy hasonló kamúval és megkérdezed leülhetsz-e, ha jó arcok azt mondják persze ha nem azok akkor meg te ne akarj odaülni...minden héten új és új haverokat szereztem és azóta is tartó cimboráim...

ilyen egyszerű csak nem otthon kell rohadni a WOW elött várni hogy majd lesz valahogy...

2012. szept. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szint úgy

év elején kijöttek rajtam a pánik roham és a szorongás tünetei az új környezet és a régi barátok "elvesztése" miatt. Mikor éreztem magamon hogy megváltoztam vagyis enyhültek szinte eltűntek a tünetek és kész vagyok új emberekkel ismerkedni még ők néztek rám furcsán hogy most mivan velem , ezt nem fél év után kéne elkezdeni, tökre elutasítottak . Belefáradtam ilyen bunkókkal tölteni a mindennapjaim, most meg sulikezdés...remek

2012. szept. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ne aggódj, lesz ennél sokkal rosszabb is - amikor mondjuk nem tudsz elhelyezkedni, mert nem vesznek fel semmilyen munkára, alig lesz pénzed csak hogy ne halj éhen, a csajod elhagy egy jóképűbb / pénzesebb pasiért stb., majd elkezdesz öregedni, egyre több betegséged lesz, a szüleid meghalnak stb.


szóval addig örülj, amíg csak kicsit szar, mert nemsokára felnősz és onnantól full szar lesz minden.

2012. szept. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van igazság abban, amit a második válaszoló írt (nem is kevés), bár sok mindenben nem értek egyet. Nem kell mások problémáit lehurrogni, csak mert neked volt nagyobb bajod .

Azt látom, hogy szépen lassan kialakul itt a válaszadók között egyfajta versengés, és a válaszok helyett a saját problémáikat irkálják. Én ebbe nem szállok be, mert tudom hogy a gondjaim nem érdekelnek.

Most mész 10-be? Egy osztályközösség elég képlékeny. Sok minden megváltozhat egy nyár alatt. Próbálj meg ismét nyitni az osztály, esetleg évfolyamtársak felé. A szünidő alatt, valamelyest gyengült a rólad alkotott kép, tekintsd ezt egy második esélynek.

2012. szept. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 monika65 válasza:

Sziasztok!

Elképedve olvastam a válaszokat...otthon sajnálkozva sjna nem lehet barátokat találni! Biztosan vannak programok,pl. motoros klub,könyvklub,számtek. vagy AKÁRMI-BÁRMI ami érdekel benneteket, olyan közösségbe,ahol KÖZÖS ÉRDEKLŐDÉSŰ!!!emberek vannak!!! Onnantól már lehet barátokat sőt,még barátnőket is találni!!

Keresni kell ilyen programokat!!!!!

2012. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!