Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről az elméletről? Nektek végül milyen párotok lett a ideálhoz képest?

Figyelt kérdés

Sokan jönnek azzal, hogy az ideál az egy olyan dolog, hogy mindenkinek van, de szinte tuti, hogy nem olyan külsejű vagy jellemű lesz a párod.

Például nekem mindig a törékeny, pici, alacsony, vékony lányok jöttek be, vonzottak, de sokan mondják, hogy nagy eséllyel épp egy nagydarab, testes lányan fogom megtalálni majd a párom. Ami érdekes lenne, mert én nem vagyok egy magas, nagydarab srác, inkább illenék testileg egy vékony, alacsony lányhoz. Meg persze ők vonzanak testileg, tudom magamról.



2012. aug. 30. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Debreceeen, rég láttunk!
2012. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló hogy minden férfi plázacicákról álmodozik akik a szexuális szolgáltatásokon kívül mosnának,föznének,takarítanának és emellett ugye normálisak lennének,szeretnék a párjukat,nem csalnák meg stb


Namármost ilyen nincs ezért egyre jobban lejjebb adják a mércét és a végén egy 200 kg-os bulldozert fognak ki

2012. aug. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hülyeség
2012. aug. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem jellemben teljesen olyan lett, külsőben meg nem volt jól behatárolható ideálom, csak annyi, hogy szép mosolya legyen, és legyen szexi, az is megvan, sőt még szőke is, és kékszemű :D
2012. aug. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
-.-'
2012. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt még olyan pasim,aki az ideálom lett volna sajnos.Úgyhogy most ott tartok, hogy addig nem jövök össze senkivel,kivéve ha az az ideálom :D
2012. aug. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
ritka nagy baromság.
2012. aug. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a sötétbarna szem volt mindig az "ideálom", erre nem belezúgtam egy kék szemű pasiba? :D De most komolyan. Az "ideál" csak egy dolog, olyan emberi jellemzők összessége, amik tetszenek neked. Sajnos tökéletes ember nincs, így az "ideálodat" sem fogod megtalálni soha, csak egy olyan embert (lányt), akit majd valamiért megszeretsz. Hogy kibe szeretünk bele, (sajnos) a legtöbb esetben nem mi döntjük el. 25N
2012. aug. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Te így is úgy is egyedül fogsz megdögleni.
2012. aug. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek 99 %-a végül nem olyan párral jön össze, aki régen az ideálja volt. Hogy miért? Mert rájönnek hogy valaki más sokkal jobban illik hozzájuk.
2012. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!