Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azok az emberek, akik rendszer...

Azok az emberek, akik rendszeresen járnak tucctuccolni, meg állandóan a társaság "megröhögtetői", vajon önmagukat adják, vagy ösztönösen felelnek meg a másiknak?

Figyelt kérdés

de mondhatnák még pár jellemzőt, most ez a kettő jutott eszembe(a többségre gondolok persze)


vajon érzik azt, hogy ilyenkor a jófejkedés nem a saját személyiségükből jön, hanem a kornak megfelelő viselkedést mutatják..


vagy én látok valamit rosszul?



2012. szept. 6. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem látod rosszul, és örülök a kérdésednek is, pont ezért. Elég sokan játsszák a hűdejófejvagyok dolgot, csak beleröhögnek a dolgokba anélkül hogy értenék vagy tényleg tetszett volna nekik, csak azért, hogy ne közösítsék ki... ez persze nem nagy dolog, de az ilyen nem magukat adó emberek egyenesen undorítóak, mert nem kellene csak azért affektálni minden sz@rhoz, hogy jófejnek tartsák xy-t...


Mellékesen nem mindenki ilyen, bár tulajdonságaimban megegyezek időnként ezekkel amiket leírtál, de szerencsére nem mások miatt vagyok ilyen, kár, hogy ezzel sokan nem így vannak. Nagyon teszik az emberek a s3ggüket a másik elé, csakhogy épp pl. ne adott ember legyen a téma, és még ezer másik ilyen dolog...

2012. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy adják magukat


Jópofiznak stb de valójában nem lehet rájuk számítani ha baj van.Nagyon sok a kétszínű ember és akár hosszú évekbe is telhet mire kimutatják a foguk fehérjét

2012. szept. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

emlékszem volt egy osztálytársam még 9.-es gólyatáborba odamentem mellé mert tökre egyedül érezte magát, én meg mondom ne legyen ilyen szar kedve ha már itt van

most meg 13.-asok vagyunk és mostmár nagyon látszik a srácon , hogy átvette ezt a tipikus lazaságot, beszólogatás,jópofáskodás egész nap..ez valami hihetetlen, hogy milyen befolyásolhatók az emberek, ha egy olyan társaságba vannak..

persze nekem nincsenek is barátaim az osztályba:\


"sak beleröhögnek a dolgokba anélkül hogy értenék vagy tényleg tetszett volna nekik, csak azért, hogy ne közösítsék ki" ez annyira de annyira jellemző rájuk, hogy már mindjárt sírok, komolyan:S

2012. szept. 7. 19:17
 4/4 A kérdező kommentje:

vajon mi tartja fenn ezt az állandó viselkedést ezekben az emberekben?


mi lenne akkor ha valaki megmondaná nekik, hogy oké, elég volt, most már nem kell játszani az agyatokat, akkor megváltoznának..

mert gondolom úgy alakult ki, hogy egymást erősítették, és rájöttek, hogy az lesz a legjobb ha jópofáskodnak egymásnak, majd úgy spanoknak fognak számítani

2012. szept. 7. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!