Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » én egy eléggé visszahúzózódó...

én egy eléggé visszahúzózódó típus vok, nem nagyon beszélgetek, úgy érzem, h. nincs mit mondanom, ha meg, mondok is néha elég hülyeségeket, és félreérthetnek ilyenkor, és én azt nemszeretném, mindíg attól félek, h. megbántok vkit. Miért van ez?

Figyelt kérdés
..ha kérdem azt mondják nincs velem semmi gond:aranyos,kedves lány vok,de lehetne nagyobb szám..ezért nincs is olyan sok barátnőm,akik vannak az 1-2 de ők megértenek,meg a családom is.

2012. aug. 15. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak zárkózottabb emberek, te is ilyen vagy. De ha azért nem mondanál el valamit, mert félsz, hogy félreértenek, az nagy csacsiság ám. Ha félreértenek, majd legfeljebb kimagyarázod magad!
2012. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha társaságban vagy, csak akkor szólalj meg ha megértetted miről beszélnek. Ha lehet inkább kérdezz és így előnyösebb helyzetből indulhatsz a társaság előtt a témába való bekapcsolódást illetően.

Próbáld meg nem a "bírálók" szemszögéből nézni azt akiről szó van, ha nem mint aki védeni próbálja, mellé állni.

Hidd el sokkal jobb helyezést érsz el a hallgatóságban.

2012. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nygodtan legy batrabb, abbol semmi gondod nem adodhat ha kimondod azt amiben nem vagy biztos ,hogy tenyleg ugy van . Max nevettek egyet , ettol nem kell felni . Veheted ugyis ,hogy ezt ugyis hamar elfelejtik, (mert elfelejtik ),ha ez jobban segit ;) .
2013. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!