Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoktátok kádban fürdés...

Szoktátok kádban fürdés közben a lábatokat felhúzni a fejetekhez és így a víz alatt elmerülni?

Figyelt kérdés

Először gyerekkoromban próbálgattam ilyeneket, de azóta is szoktam ha fürdök, mert érdekesnek tartom.

mások hogy vannak ilyesmivel? kor, nem is érdekelne.


nem nagyon beszéltem erről még senkinek de gondoltam, itt megkérdezem.



2012. szept. 7. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert nincs kád. De a zuhanyfülkébe szoktam pisilni, tusolás közben.
2012. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

juj, első, te biztos fiú vagy?! :)

én is csak zuhanyzom, kiskoromban kád volt, de ott se csináltam ilyet

amúgy nincs benne semmi szégyellnivaló

2012. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
enm szégyellem. csak kinek mondjam és minek, és kit érdekel? :D gondoltam itt megkérdezem azért.
2012. szept. 7. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban hajmosás előtt szoktam, tök vicces volt. Most már elmúltam 30, és zuhanyra váltottam fürdés helyett, pedig kád van. A zuhany közbeni pisilés is tök vicces :)
2012. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ursula, nem, lány vagyok :D Biztosan kiröhögtök, de szerintem még spórolok is vele, egy WC lehúzásnyi vizet. A víz a tusiban így is úgy is lefolyik. (Kádba nem pisilnék, az undi lenne.)

Kérdező, szerintem mindenki azt csinál a fürdőben, ami jól esik neki, én is kipróbálnám, de nem mindig akarnám bevizezni a hajam.

2012. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

te is kipróbálnád? na vajon most hányan próbálják ki, adtam egy ötletet? :D

köszi amúgy a választ

2012. szept. 7. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nincs akkora kádunk amibe ez kivitelezhető lenne. De egy medencében jó dolog :D
2012. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7.! medencében hogyan lehet?
2012. szept. 19. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!