Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy alapvetően melankolikus...

Egy alapvetően melankolikus személyiség, lehet sikeres az életben?

Figyelt kérdés

akire úgy mindig megjegyzik, hogy "jaj miért vagy ilyen", meg "miért nincs barátnőd,nekem ennyi idősen rég volt egy csomó a hátam mögött.."

az a baj, hogy kapcsolatok híján, társaságkerülő fajtám miatt(próbálkozni nagyon sokat csináltam, de már belefáradtam a sok kudarcba), elég nagy kilátástalanság van


persze van célom az életben, vannak dolgok amiket jól csinálok úgy érzem, amihez van tehetségem, de kapcsolatok nélkül, emberek nélkül akik értékeljenek ez semmit sem ér


ami még szuper érzés, hogy mikor egy csaj láthatólag beszélgetni akar veled, minden blabla..aztán pár duma/hét után, abbamarad és elkezd leszarni..jájjezdefincsi egy érzés

18f



2012. szept. 8. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz: lehet. A többi nem tudom hogy jött ide.
2012. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a kérdést nem úgy kérdeztem mint amilyen a matek..-_-

persze végülis lehet több esély van rá mint 0% azt gondolom, de az ilyen embernek nehezebb dolga van a kapcsolatok híján..

2012. szept. 8. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
A melankóliának semmi köze a kapcsolatokhoz. Pontosan mi az, amit szeretnél tudni?
2012. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

csak eltöprengtem és ez a kérdés úgy kikerekedett belőlem

először is, hallottál már a 4 személyiség típusról?

2012. szept. 8. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:

melankolikus .. hát figyi nem tudom lehet hogy félre ismered magad néha én is azt érzem hogy ilyen vagyok de később meg valamivel mindig rácáfolok.

ez csak lustaság szerintem

2012. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!