Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Valahogy rettentő furának érzem magam!

14 éves korom óta, mintha megőrültemvolna...

néha rámjönnek hirtelen depressziósrohamok, egy pár percig ha épp ilyenem van, akár öngyilkos is leszek... szerencsre nem lettme soha...

illetve, egyszerre vagyok nárcisztikus és önutáló...

a nevemet imádom leírni, díszíteni, de nem szeretem ... nevet fogok változtatni, ennek ellenére... (ez csak egy példa, a többit inkább nem írom le)...

illetve, néha rámtörnek olyan érzelmi fellángolások:

pl a barátnőmmel besélgetek, akor egyszercsak majdnem elsírom magam, mert arra gondolok, hogy elhagyhat, vagyépp nagyon felizgulok....

illetve ennek ellentéte, volt barátnőmmel azért szakítottunk, mert egyszercsak bekattant az agyam, nem éreztem semmit, szó szerint, szakítottunk, én nem éreztem semmit, rá pár percre vettem észre, hogy tiszta könnyes volt az arcom, se érzelem, se semmi nem volt bennem egy pillanatig....

néha, mintha skizofrém lennék,

nem beszélek magamban, meg nem vagyok két személyiség, legalábbis kívülről nézve de belül néha, mintha civakodnék magammal...

mi bajom lehet?

16 vagyok (fiú)

van, hogy akár hónapokig tök jól érzem magam, aztán bekattanok....



2012. szept. 1. 20:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hoy ennek vane köze valamihez, de néha szexuális téren is másnak érzem magam, alapjáraton full hetero vagyok, de néha nemtom mért megkívánnám azt... de nem értem mi ez :(
2012. szept. 1. 20:44
 2/2 Kuroyuki Hime ***** válasza:

Szerintem különösebben nincs baj veled...

ha azt beszéled be magadnak, hogy valami biztosan nem stim, akkor be is fogsz kattani, az tuti.

Mindenkinek van sokfajta énje..és mégse skizofrén minden egyes ember, aki szembejön az utcán. Szerintem ez a kamaszkor átka, hogy ilyen változékony a hangulatod...

Én is érzek hasonlóképp...bár a skizofréniától egyenesen távol állok... + a sexre még csak nem is gondoltam :) szóval ebben különbözünk...de amúgy... ja meg abban, h én lány vagyok, te meg fiú...de slussz...ennyi :)

sok sikert... játssz önismereti játékokat

2012. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!