Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elszigetelődtem, hogy lehetne...

Elszigetelődtem, hogy lehetne új kapcsolatokat építeni 20 felett?

Figyelt kérdés

Egyedül menni bárhová szánalmas, és unalmas.

Nagyon magányos vagyok így egyedül, meddig lehet ezt bírni? Van még valaki így?



2012. szept. 8. 18:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Elkezdesz valamit sportolni,ismerkedsz a munkahelyen vagy interneten valamilyen oldalon vagy mmorpg-on(általában szoktak klánok találkozókat rendezni és alkalmanként eljárni valahova együtt,vagy kis csoportokban,de rendes internetes oldalakon is szoktak találkozókat megbeszélni),elmész állatmenhelyre önkéntesnek,találsz valami hobbit,stb.
2012. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Elsõ szuperül elmondta.Netet anyira nem javaslom..Kezdj el sportolni,ott lesznek új arcok.Fiú vagy,jól gondolom?:)
2012. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
lány vagyok...nem vagyok egy sportos alkat,elég vékony vagyok, nem akarok már fogyni, milyen sportokra gondoltok?
2012. szept. 8. 19:50
 4/21 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Pesten, miért? Amúgy ez a sportos barátkozás, hogy működik? Sportolok, és akkor odaszólok másoknak? Vagy? Bocsi ha hülyének tűnök..
2012. szept. 8. 20:10
 6/21 anonim ***** válasza:
Mert hátha valaki, aki szintén magányos és unatkozik, akivel barátkozni tudnék, felém lakna, nem pedig legalább 100 km-re tőlem.
2012. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Gondolom odamész a többi sportolóhoz és elkezdesz velük beszélgetni valamiről,nem kell pont a sportról bármiről ami érdekel vagy eszedbe jut.Igazából én nem nagyon tudok barátkozni(a valóságban),ezért én inkább az mmorpg-os ismerkedésben vagyok otthon(mintha teljesen megváltozna a személyiségem,amikor mmorpg-on ismerkedek).A barátommal,akivel járok is itt ismerkedtem meg és találtam is barátok,akikkel találkozok a valóságban,szóval nekem ez a fajta ismerkedés jön be.Amúgy nem kell sportos alkatnak lenned,ahhoz,hogy elmenj sportolni nem mindenki sportos alkattal ment sportolni.Ha olyat akarsz amihez nem kell ez a sportos alkat cucc nagyon,akkor talán úszás,biciklizés,lovaglás (a lovon:D),zsonglőrködés(asszem ezt már sportnak számítják nem pedig egyszerű hobbinak,de nem biztos).Például ezekhez nem kell annyira sportos alkatnak lenni vagy nem is kell ellentétben a küzdősportokkal
2012. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Utolsó? Mi ez az mmoprg?

Utolsó előtti te is Pesti vagy?

2012. szept. 8. 20:33
 9/21 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzem magam.

A suli csak heti pár óra. Valami új kell az életembe, úgyhogy jövőhéten már megyek valami diúkmelóra

2012. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Az MMORPG jelentése Massive Multiplayer Online Role Playing Game ( csak a világhálón játszható többjátékos szerepjáték")

Letöltöd a játékot,készítesz 1 karit és elkezdesz ismerkedni,barátkozni meg amit akarsz:DBe mehetsz klánokba(ahol több magyar van egy helyen vagy ha tudsz valami külföldi nyelven,akkor külföldi klánba is mehetsz meg is tudod nézni,hogy ki van fent abban az időben amikor te is,így azt is tudod kivel tudsz beszélni,stb.)

Akiknek problémáik vannak a barátkozással,mert például csendesek,visszahúzódóak(mint én) azok közül sok ilyeneken ismerkedik,mert itt sokkal könnyebben megy az ismerkedés és a valóságban is lehet találkozni,ha megbeszélsz valakivel találkozott stb.

2012. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!