Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valaki nem tud baráti...

Ha valaki nem tud baráti kapcsolatokat kialakítani, nincs társasága, egyedül van állandóan és nincs senkije, annak van értelme, hogy éljen?

Figyelt kérdés
Pláne, ha nincs partnere, és nem tapasztalhatja meg a házasélet örömeit.
2010. ápr. 22. 20:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nincs családod sem? Soha nem is volt barátod? Szerintem azért próbálj meg társaságba járni és barátkozni. Előbb-utóbb biztosan sikerül barátságot kötni valakivel és majd párra is lelsz. Soha nem szabad feladni! Hány éves vagy?
2010. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Akkor üdv. a hiába élők klubjában

Kettőnk között csak az a különbség, hogy engem az sem érdekel, hogy van-e értelme az életemnek.

2010. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Nem éltek hiába, csak egyszerűen még nem találtátok meg az értelmét. Mindenkinél vannak hosszabb-rövidebb átmeneti időszakok, amikor úgy érzi, hogy céltalan. De ahhoz hogy ez változzon tenni kell érte, nem szabad beletörődni mondván, hogy ez már megváltoztathatatlan.
2010. ápr. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
BIZTOS ÉRDEKEL VALAMI. ENNEK MEGFELELŐEN PRÓBÉLJ AZ ÉRDEKLŐDÉSI KÖRÖDNEK MEGFELELLÖEN KAPCSOLASOT KERESNI ÉS LÉTESITENI. SZERINTEM EZ IS EGY MÓDJA.
2010. ápr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez a 2. suli ahova járok, de egyikben sem tudtam barátságot kialakítani. 7 évig nem volt senkim, most is csak sulin kívül vannak barátaim. Még mindig csúfolnak emiatt.Közben az egyik osztálytársam szerelmes lett belém, és én is belé, de nem akart velem összejönni mert lúzer voltam. Inkább összejött egy másik csajjal, aki népszerűbb volt, de nem éreztek 1más iránt semmit. A csajt amúgy a suli k****ájának nevezték, mert mindenkivel csak úgy összejött és dobta őket. És nekem ezt végig kellett néznem... De túléltem és jobb lett a helyzet. Fel a fejjel!


14/L

2010. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Barátokat 1 vallásos táborban találtam előző vagyok
2010. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
van, ha mas celjai vannak, mint a hazassag, vagy a baratok gyujtogetese szazasaval.
2010. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Mindannyian a csatornában fekszünk, de némelyikünk a csillagokat nézi. Oscar Wilde
2010. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Lehet,hogy most ezt látod magad körül,de csak azért,mert egy nézőpontból nézed.Ahhoz,hogy elinduljon valami,az első lépést neked kell megtenni.Lehet,hogy vannak körülötted,csak te zárkóztál magadba egy régi rossz élmény miatt.Nem a barátok száma a lényeg,elég egy-két ember is,akivel jól érzed magad.Sok változáson megyünk keresztül,légy türelmes magaddal!
2010. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak napok(hetek/hónapok/évek) amikor nagyon padlón vagyunk. Mindenki belénk rúg, és egyre mélyebbre süllyedünk.

Egy nap olyan mélyre kerülünk, hogy azt vesszük észre, hogy a szakadék aljára értünk. Két út áll már csak előttünk. Az egyik felfelé vezet, a másik a halálba.

Az utóbbi könnyebbnek tűnik, de nem éri meg.

A másik út ködös és nehéz, a végét nem is láthatjuk (!). De ha látnánk, mind felfelé indulnánk. A felszínre érve ugyanis újjászületünk. Régi önmagunkat árnyékából kilépve mindent újrakezdhetünk!

Nézz fel, gyűjts erőt és indulj már végre!

2010. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!