Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hamarosan 20 éves leszek és...

Hamarosan 20 éves leszek és pár hete hallottam egy megjegyzést egy rokontól, hogy akkor is elmegyünk berúgni. Én viszont ezt nem akarom. Sőt az alkohol engem nem motivál, hidegen hagy, nem érdekel. Sose voltam még részeg Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 00:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Nincs benned hiba. En is utalok inni, pedig mar 32 eves vagyok. :))

A baratnom meg 39 eves es soha az eletebe nem ivott alkoholt.

Vannak ilyenek is :))

2009. júl. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Mondd meg neki, hogy nem érdekel ez a dolog, inkább várost mennél nézni, pizzázni vagy valami más...

Nincs benned hiba, ezért csak dicsérni lehet!

2009. júl. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nincs benned semmi hiba. Utasítsd vissza érthetően és akkor nem fog erőltetni. Én is ugyanúgy vagyok, mint te. Szerintem ez inkább pozitív tulajdonság. Legalább a piára nem megy el a pénz, mert ugye az nem olcsó meg nem is szokunk rá.
2009. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem értek egyet azzal, aki ezt pozitívumnként fogja fel, igen fontos szociális élményekből maradsz ki, de a te döntésed. Ha nem akarsz, nem mész, ennyi, kényszeríteni nem tudnak.
2009. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
őt küld el inni, had érezze jól magát, temeg csináld azt amihez kedved van.
2009. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
11:49: nem igaz, nem mindenkinek kell a pia ahhoz, hogy jól érezze magát egy társaságban. Én mindig feszélyezve éreztem magam, mikor ittam társaságban. Minek kellene erőltetni? Ez olyan butaság. Mindenki akkor önmaga, ha azt teszi, amit akar, nem pedig akkor, ha azt teszi, amit a többség csinál. Ez csak mások követése. Tudom, hogy miről beszélsz, mert amikor bekerültem egyetemre, én is elkezdtem inni, mert mások is csinálták és azt hittem, hogy akkor jobban elfogadnak. Kb. 2 hónapig bírtam úgy élni, de senkit sem azért szeretnek, mert iszik. Én viszont olyan embert nem tudtam volna társamként elképzelni, aki rendszeresen iszik...
2009. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Semmilyen szociális élményről nem marad le, ugyanis az olyan embernek, aki nem szeret és nem akar inni, az nem szociális élmény, ami az ivóknak az...tapasztalat. Nekem is így volt. Ott is hagytam őket és kerestem más barátokat. Mennyivel jobb volt!
2009. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

igen kimaradsz minden jóból. piálni a legkirályibb dolog.

-ReapeR-23/F

2009. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig érkezett válaszokat. Jó látni hogy vannak még hozzám hasonló gondolkodású józan emberek :)
2009. aug. 9. 21:29
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A részeges csürhe meg szépen lepontozta az összes választ. Nem baj, mert én meg visszapontoztam. Kicsit.


Normális embernek nem kell ahhoz alkohol, hogy jól érezze magát. Ha valakinek egy csöpp esze van, az feltalálja magát.

2009. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!