Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bennem van a hiba, vagy...

Bennem van a hiba, vagy mással is megesett már?

Figyelt kérdés
Utálom a rabszolgatartó zsidókat, az ingyenélő cigányokat, a debil nagymagyarokat. Utálom az ordító szélsőjobbot, a szenilis baloldalt, a mozdíthatatlan "polgárságot", utálom az érzéketlen pénzügyi elitet és az agyatlan munkásosztályt, utálom a moslék médiát és utálom felsőbbrendű művészeket. Utálom a bárgyu keresztényeket és a lesajnáló ateistákat, utálom a hazug vallásokat és a végtelenül unalmas materializmust. Utálom, ha kisgyerek üvölt a fűlembe, vagy öregember köhög mellettem. Utálom a külföldieket és utálom ennek a hülye országnak az összes hülye lakóját, utálak téged is, magamat is, az egész világot az összes buta kisemberével, kopasz vállalkozójával, vigyorgó politikusával, lármás tinijével, háborújával, békéjével, Dubaijával és Etiópiájával, Istenével, Ördögével együtt, mégis, amikor erre gondolok, azt remélem, örökké élek.
2011. okt. 20. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Te tök hülye vagy! És utálj csak ezért nyugodtan. Neked valami burokban kéne élned egy tanyán ahol senki nem jár, se villany se semmi... Ott elpufoghatnál azon, hogy mennyire utálsz mindenkit.

Idióta!

2011. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MarySue ***** válasza:

Őszintén szólva, néha én is így érzem magam. (Mostanában egyre sűrűbben...)

De ne aggódj, most már legalább ketten vagyunk idióták :D

2011. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én megértelek! Gyakran érzek így jómagam is! Mintha nem is létezne átlagos , normális ember! Vagy az már tökéletes lenne? Mindenki tartozik valahová, szimpatizál valamivel,ami nem én vagyok, amivel nem tudok azonosulni.Kiegészíteném a listádat!

Utálom a büdös szájú, igénytelen embereket, hogy nálam hülyébbeknek nem mondhatom el a véleményemet, mert a tuskója a felettesem , aki egy iskolázatlan tahó! Utálom a konzervatívizmust, hogy ma, a 21.sz.-ban, még mindig nem képesek emberek nyitni új dolgok felé,utálom, hogy ítélkeznek emberek nemi identitása felett, hogy gyűlölik, a másságot,( ilyenkor újra visszatérünk a sötét középkorba)képtelenek elfogadni a másikat,és utálom, hogy olyanok válaszolnak majd neked, aki totál nem ért majd egyet veled! Elfognak mondani minden hül.nek!Ezt is utálom!

Én bírlak! Tök korrektül megfogalmaztad utálatod tárgyát! Érdekes ember lehetsz!

2011. okt. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez tőled van, vagy egy idézet???

Minél többször elolvasom, annál jobban tetszik!

2011. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Dehogy tőle van. Nagyrészt az Az utolsó éjjel c. filmből lopta.

http://www.youtube.com/watch?v=ZUPULaUTHHM

2011. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ez egy jó film.
2011. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem láttam a filmet, de ezt már úgyse mosom le magamról. :) Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 20. 16:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben búcsúzz el a világtól, mert ilyen marad. Egész jó toronyházak vannak amikről isteneset lehet placcsanni. (Amúgy szerintem még mindig a filmből loptad és most ide jöttél menőzni, de tök mindegy.)
2011. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valahol éreztem! Ez egy olyan jó monológ volt, hogy túl jó volt, hogy te írd, bár nem ismerlek, szerintem magas intelligenciára vall, de ebben voltak helyesírási hibák is! Azért, végülis tök mindegy! A lényeg, hogy tetszett, és még este is csak erre a monológra tudtam gondolni!
2011. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!