Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Néha nem gondoljátok magatokra...

Néha nem gondoljátok magatokra hogy az életetek minden napját jelentéktelen dolgokkal töltitek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 19:56
 1/6 Rainbowinthedark ***** válasza:
Nem én azokat az apró dolgokat szoktam észrevenni amiket magam vagy környezetem "fejlődése" érdekében teszek hidd el sokkal jobb
2012. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem, hasznosnak érzem magam napközben

változtass akkor a dolgaidon, ha így érzed

2012. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hogyan,mit változtassak?
2012. szept. 13. 20:05
 4/6 ASOT ***** válasza:

Nem!

Van 1-2 hétköznap ami szürke, de a legtöbb színes :)

2012. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én sokszor szoktam...:/ Minden uncsi,és minden a régi. mindig ugyanaz van minden nap(de csak suliidőbe)... De nekem a legfőbb ok a pasiügy(amiatt érzem magam tehetelennek,mert már nem bírom nélküle...) Amugy ilyenkor a legjobb megszervezni a hetirended,amiben legyen mozgás.Nekem pl tánc után sokkal jobb kedvem van,és legalább egy jó dolgot csináltam xD vagy nézz meg egy filmet,amibe olyanok az emberek amilyen szeretnél lenni.nekem ez is szokott segíteni,és így elgondolkozok mit kell tennem ahoz,hogy énis idáig eljussak,és elkezdek tenni érte(csak te ne und meg :D)
2012. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

semmit nem tudok rólad, csak azt, h így érzel néha...szóval így nehéz tanácsot adni, h min változtass

attól függ, hány éves vagy

és mi számodra az értékes

2012. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!