Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért gondoljátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért gondoljátok hogy jól áll nektek a színes keretes napszemüveg (neonzöld, lila ne adj isten rózsaszín) meg ezek a nagy bumszli fülhallgatók (néhány már az is rikító neon színekben)?

Figyelt kérdés
Vagy ez szexi a tini lányok szemében? Mert én huszonéves fejjel nem látom annak.
2012. jún. 7. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Még életemben nem hordtam napszemüveget!:) Amúgy nem tudom miért gondolják annak akik hordják, nagyon ronda.
2012. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem az 14L
2012. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! :) 22/L
2012. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ismertem egy bmx-es fiút, aki hord ilyet, azt mondta, hogy kapta, elkezdte hordani, és megszerette.
2012. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sose hordtam még ilyet (najó, egyszer egy buliban haver világírós rácsos förmedvényét felpróbáltam hogy mennyire nem látni ki tőle XD)

Napszemüvegből maradok a normál feketénél. Márpersze ha éppen hordok. De az eléggé ritka.

Fülesből meg fülbedugós. Szintén fekete.

Még abból se kéne rikítós.


20/F

2012. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sosem hordok ilyesmit, nem vagyok díszb*zi.
2012. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 wiWell ***** válasza:
Azért horják, mert a tobbieknek is olyan van. Hulyén néznek ki, szerencsére mindenki olyan pasit választ amilyet akar.
2012. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem katasztrófa... :S
2012. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

férfi ember nem hord ilyen b*zis dolgokat....

mellesleg azért hordják mert ilyen sz*rokat mutogatnak nekik mindenhol és úgy érzik viselniük kell mert divat...

és azért divat mert valami tuskó valszeg felvette 1x hogy "hő ez milyen pöri lesz" aztán átvették....vagy mert b*zik

2012. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez a kérdés tök jó! :D
2012. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!