Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akik idén kezdték a középsulit...

Akik idén kezdték a középsulit. Sikerült beilleszkedni, milyen az új osztály? Vélemény az első hetekről?

Figyelt kérdés

Csak puszta kíváncsiságból kérdem. Én tavaly kezdtem a gimit és mivel én alapjába véve elég nehezen megnyílós típus vagyok, az elején konkrétan elegem volt belőle, de most már természetesen helyre rázódtak a dolgok és jól megvagyok itt:) ...Csak kíváncsi vagyok, hogy a hozzám hasonló, csöndesebb vagy éppen nagyszájú, kortársaknak hogy ment ez az első pár nap a suliba?:)


Voltatok gólyatáborban?Milyen volt?:D



2012. szept. 15. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:

én is első éves vagyok ,de nem középsuliba ..

a suli undorító és nehéz..gondom nincs a beilleszkedéssel mer mindenkit ismerek az osztályból..

2012. szept. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ó, sajnálom:/...

És milyen szakot tanulsz?:) Vagy inkább milyen állásra képzed magadat?:)


Remélem majd ahogy telik az idő, könnyebb lesz neked is.

Azért sok sikert a továbbiakban!:)

2012. szept. 15. 10:50
 3/9 anonim ***** válasza:
egyébként infó szakon vagyok... jobb az nem lesz.. az biztos.. mert beindulnak a vizsgák.
2012. szept. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

infó az engem is érdekel:)

Hát a közösségre értettem..hátha jobb lesz, lazul a társaság..a vizsgaszezon tényleg nem könnyű..de legalább ennek van jövője:D

2012. szept. 15. 11:30
 5/9 anonim válasza:

Áhh én nagyon élvezem. :) Azegész osztály nagyon jóban van, bár 3 csoportban vagyunk (12-en egyben) és velük vagyok igazán NAGYON jóban:D Amúgy én csöndesebb típus vagyok, de itt nagyon hamar 'megnyíltam'. Már mentem velük moziba, néhényukkal ebédelni és most megyünk bowlingozni..szóval :))

És voltam gólyatáborban az is nagyonnagyon jóóóó volt :DD

2012. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D na ennek örülök...akkor sok sikert a továbbiakban is:)
2012. szept. 22. 08:24
 7/9 anonim válasza:

Én most kezdtem a gimit, hát úgy igazából mindig is egy nehezen megnyíló típus voltam/vagyok. Igaz már majdnem 1 hónapja járok suliba, de még mindig nem szoktam meg ez új osztálytársakat, és hiányoznak a régiek.

A verébtábor így visszaemlékezve emlékezetes marad, de egyáltalán nem jó. XD (a DÖKösök élvezték, hogy szívathatnak)Miután hazajöttem onnan totál össze voltam zuhanva, olyan voltam, mint a kimosott rongy. Sírva jöttem haza, és óriásit csalódtam az osztálytársakban. :/

De mostanra elfogadtam teljesen a dolgokat. De legalább van egy barátom akivel az első perctől kezdve tudtam beszélgetni. :D . Persze még rajta kívül van 1-2 ember akivel elvagyok.

Talán annyi gond lenne a többiekkel, hogy én kisvárosi vagyok ők meg nagyvárosiak, és ez érződik is valamennyire.

Mindegy is már teljesen elhatároztam magam, hogy kibírom ezt az 5 évet ha törik, ha szakad. :D Annyira mégsem vészes a dolog, csak sokan ismerik egymást és azok mindig együtt vannak.

15/L

2012. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én nem voltam gólyatáborban mert nem akartam menni, és utálok gimibe járni például most is "beteg vok".
2012. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ú a sok hiányzás sem jó...úgy lemaradsz, hogy a végén bukni fogsz...inkább járjál be mindig, de végezz hamarabb:)
2012. szept. 28. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!