Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, ha az hiányzik,...

Az normális, ha az hiányzik, hogy hiányozzon valaki?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 12:24
 1/2 Kriszti :) válasza:
Szerintem normális. Nekem ez olyan esetben jelenik meg hogy szakítottam a barátommal és nem volt rá semmilyen okom, de nem mertem a szemébe nézni és ezért nem tudtam magam adni. Szóval hiányzott az hogy ő ne legyen ott hogy magam tudjam adni. Bocsi hogy ilyen hosszan írom le, de az a lényeg hogy nem hülyeség hanem teljesen normális. :)
2012. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán arra gondolsz, hogy valakitől el kell válnod, talán hosszabb időre, és jól megvagy nélküle, nem hiányzik.

Hát.. mondhatnánk, hogy érzéketlen ember az ilyen, nincs szív benne, egykedvű, fafejű.

Másrészt viszont igazából nem baj ez. Nem vagy "társfüggő". Szabad ember vagy. Nem függ a boldogságod senki másnak a lététől, közelségétől, és nem kullancskodol senkin. A függetlenség érzése boldoggá tesz. Örülj neki.

2012. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!