Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokat sírok. Hogy erősödjek...

Sokat sírok. Hogy erősödjek meg lelkileg?

Figyelt kérdés
Eddig nem szoktam sírni, elég erős voltam, de rengeteget sírok, mert akit szeretek fiút, egyetemre megy, és nagyon ritkán fogom látni. Rá gondolok, és elbőgöm magam. Naponta ötször is. Hogy tudnék megerősödni? Mikor az egyetlen barátnőm költözött el három éve, nem sírtam.
2012. szept. 15. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
de márt kell ahhoz sírni hogy egyetemre megy ?
2012. szept. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
:) Szerintem ez teljesen természetes. Ez a szeretet miatt van:) Én is ilyen vagyok. Ha valakit nagyon szeretek, akkor nagyon szeretek. A bátyám ha visszamegy az egyetemre akkor néha én is sírok. De a legjobb módszer erre ha magunkat biztatjuk és nyugtatjuk. Bele kell törődni, hogy mindenkinek meg van a saját élete..Szerintem az ok, hogy félsz, hogy esetleg lecserél valakire. De nyugodj meg, ha valóban szeret, tényleg veled lesz:) Mert te különleges vagy és azért szeret téged. Szóval ne búslakodj:)
2012. szept. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyen saját életed (is), igyekezz azon, hogy ne légy "társfüggő" találd ki a magad értelmes életét. Ez persze nem jelenti azt, hogy ne örülj, ha hazajön. Csak éppen az életed ne annyi legyen, hoyg őt várod, hanem tudjál róla, van ott benned egy külön emberke, akinek fontos dolga van itt a földön.
2012. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!