Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gondolkoztatok már öngyilkossá...

Gondolkoztatok már öngyilkosságról?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Naná..... Hogy nem. De mármint igen úgy hogy nem rólam van szó.
2012. szept. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen,gondolkoztam de rájöttem,hogy ez lenne a legnagyobb hiba az életemben.
2012. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen, de sosem gondoltam komolyan.
2012. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Volt egy időszak, hogy eljátszottam a gondolattal..de gyorsan ki is vertem a fejemből.


Egy részt mert, arra gondoltam, hogy a testvéreimmel és a szüleimmel szemben mekkora nagy szemétség lenne, még akkor is ha miattuk is gondolkodtam ilyenen...Másrészt pedig azért sem tenném, mert mások lábak, kezek nélkül születnek meg, éheznek és hallos betegek, de szembe mernek nézni még így is az élettel...ezekhez képest az én gondjaim meg elenyészőek, így sosem tenném meg...gyávaság lenne az 100%:)


17/L

2012. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze gondolkoztam és lehet, hogy egyszer így végzem majd, nem tudom. Mindenesetre jobb, mint halálos betegen éveket végigszenvedni és utána meghalni.

Eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha..., de egyelőre nem áll szándékomban, azt hiszem.

2012. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is megfordult a fejemben, de ennél tovàbb én se jutottam- főleg a család miatt.
2012. szept. 16. 20:15
 7/10 anonim ***** válasza:

3 éve szinte minden nap megfordul a fejemben és egyre erősebb a késztetés. A család tart vissza és a " minden racionalitást nélkülöző reménykedés, de ez egyre halványabb. Tudom, hogy minden csak rosszabb lesz ennél is rosszabb. A búcsúlevelemet már megírtam, egy kötéllel a táskámba járok mindenhova hátha rámjön végre...Tudom, hogy így lesz!


22F

2012. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Néha megfordult a fejemben. (Beteg vagyok és hát a kezelések elég drágák és fárasztóak is) Olykor elgondolkoztam, milyen egyszerű lenne véget vetni ennek az egésznek. De nem fogom megtenni.
2012. szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sajnos 2 hete majdnem meg is tettem de jött egy lány és megváltoztatta de annyira lelki stresszbe voltam hogy a nemi élet most elég bajos.De próbálok javítani de ha vége lenne lehet újra ugyanott lennék.sőőt biztos.23 évesen sok fájdalmat átéltem 5 éves kapcsimnak vége lett 2napra rá kirugtak a munkából barátok haverok kihasználtak átvertek. vagy csak a szájuk jár.És egyedül élek ami nagyon nagy gáz a magány.Gyáva dolog de egy életre mindent megold! Szar minden nap sírva lefeküdni hogy mit ronthattam el mit kéne tennem.És pedig merem mondani kemény kötésű srác vagyok de van amit én se bírok már!!!

Szomorú de ez van.

2012. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Valaki vagyok csak válasza:
Néha eszembe jut de csak ritkán.Ti meg,többi válaszoló legyetek optimistábbak ,vannak nehéz idők de túl kell élnünk,nem szabad feladni,gondoljatok arra menyi jó várhat még rátok,meg a családotok szíve megszakadna hogyha amikor hazaérnek téged látnak lógni a plafonról,ne adjátok fel.Haj engem menyit bántottak már ,hány éjszakát sírtam át és hogy féltem mikor testvéremet műtötték és menyire fájt az első infúzió ,ó és még menyi fájdalmat kell átélnünk de nem athatjuk föl,úgyhogy fel a fejel és mosolyogjunk egy nagyot!!:D :)
2012. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!